Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szólitsak le egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szólitsak le egy pasit buliban? Egyáltalán az nem túl nyomulós ha odamegyek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2010. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólítsd le hanem küldj felé jeleket. Szemezés, mosoly és maradj a közelében. Így (ha bejössz neki) tuti odamegy majd hozzád!
2010. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Oda ne menj hozzá!!!

Még a végén észrevesz és netán össze is jöttök... és akkor mi lesz?

Várjál csak messziről, hátha egy másik, normálisabb lányt vesz észre először!

2010. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A f@szért szégyen odamenni egy csajnak, ezt sose értettem. Ha odamész, és nem akar tőled semmit akor se fog elhajtani, m nem nőből van, max egy időután eltűnik...
2010. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj oda nyugodtan, HA visszajelez és szemeztek vagy hasonló. Nem kell manapság készpénznek venni, hogy majd a pasi odamegy... Hát ha erre várnának a lányok, sokkal több egyedülálló ember lenne.

A mai fiúk félénkebbek, bár nem tudom miért, és néha ez zavaró is...

Szóval menj oda nyugodtan, de azért ne támadd le, csak úgy szolidan. ügyesen! :)

2010. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a mai fiúk azért félénkebbek mint régen, mert régen a lányok nem nyomultak rá a fiúkra, és érdekes!!! Mégis volt fiújuk. Szerintem ami manapság megy, az szánalmas a női nemre nézve, és nők meg vannak sértődve, hogy bánnak velük a férfiak. Lehet hogy meg lehet így szerezni valakit, de az a férfi soha nem fogja elfelejteni, hogy nem ő hódított meg, hanem felkínálkoztál. De tudom ezért most le fogtok pontozni. Nem baj, én még hiszek a régifajta dolgokban, lehet már túl öreg vagyok (38 éves), nálam bevált, boldog házasságban élek, és a férjem csábított el anno, nem én szólítottam le őt.... persze a kivétel erősíti a szabályt, senkit nem akarok megbántani aki a másik utat választja. Volt régen egy jó haverom, (sok éve), akkor ő még középsuliba járt, 17 éves jóképű vagány srác volt, kimondottan szenvedett tőle hogy leszólítják a lányok, volt aki egyszerűen odament hozzá a szünetben és lesmárolta, ő meg elhajtotta melegebb éghajlatra. Ilyen is van.
2010. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Menj oda hozzá, mond neki,h megjött anyuci... A viccet félre téve ha csak jeleket küldessz, akkor lehet, hogy soha nem fog összejönni. Szóval menj oda hozzá. Az meg helyzettől függ, hogy mit mondj neki.


Mellesleg arról, hogy a legtöbb fiú miért nem megy oda a lányokhoz egy hosszabb tanulmányt tudnék írni. Kezdve a magáról túl sokat képzelő lányokról, a bunkón elküldősig stb... Mellesleg megjegyzem,h az ilyen lányoktól sem kéne félni, én például nagyon jó bulit szoktam csinálni a haverokkal, ha valamelyikünket lekoptatják...:D

2010. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!