Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire emlékszel még életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire emlékszel még életed legcikisebb randijaiból?

Figyelt kérdés
21/F
2011. jún. 14. 00:20
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Én arra hogy nem találtam a csajt
2011. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: hát ez cinkes picit, de aranyos.:D

Nekem az volt, hogy a tóparton smároltunk, és majdnem beleestem a tóba, mert elzsibbadt a lábam.

2011. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Tél volt, gyönyörű hóesés és este, úgy sétáltunk egy helyes fiúval. Megálltunk beszélgetni, majd lépett felém hogy megcsókoljon. Viszont megcsúszott közben a lába a jégen, és úgy megfejelt hogy eltört az arccsontom :S Csillagokat láttam...1 évig volt utána monoklim, nagyon nehezen gyógyult meg. 21/L
2011. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem vettem le hogy randi. Van ennél cikibb?
2011. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

23:46 WáháhháhÁÁÁ xD x,D


Velem is majdnem ez volt csak én véletlenül fejbe rúgtam xd

2011. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
23:46: részvétem jajjjj ez nagyon brutál...
2011. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Velem tegnap történt hogy találkoztam egy fiúval aki már rég össze akart velem jönni,gondoltam ha már 6 hónapja vége a 3 éves kapcsolatomnak kap egy esélyt. Őt eddig,3 éven keresztül azzal a címszóval ráztam le hogy a barátomat szeretem. Még mindig őt szeretem,de úgy voltam vele hogy hátha ő segít nekem elfeljtetni. Beszélgettünk,szóba jött az ivás meg a bulizás és elmeséltem neki a szilveszteremet,amikor a volt pasimmal együtt házibuliba voltunk,egy csomót ittam majd összeestem,ő bevitt a szobába és sírógörcsöt kaptam hogy mennyire szeretem.Én ezen jót mosolyogtam és áradozva meséltem miközben ő elállt lélegzettel halgatta. Utánna nem mert szóba hozni őt,viszont ahol voltunk ott randiztam elösször a volt pasimmal,ott csókolt meg elösször és amíg a fiú elesélte az életét bennem előjöttek az emlékek,legszívesebben elmeséltem volna neki hogy hol mit csináltunk.
2011. jún. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Nyár eleje volt,teljesen,visszavonhatatlanul beleszerettem egy srácba.Ő volt minden.Miatta keltem fel reggel,azt hittem ha vele történne valami,én mennék utána.Eljött a randi.3 órát szenvedtem a készüléssel,egész randin annyira zavarba voltam h végig vinnyogva nevettem,és össze vissza beszéltem.Beültünk egy cukrászdába,és olyan szerencsétlenül ültem le h a szék elvágta a lábam és ömlött belőle a vér,én persze próbáltam ugy tenni mintha semmi nem történt volna...Nagy nehezen de elált a vérzés..Aztán elmentünk egy parkba,ahol meg akart csókolni,de szintén szerencsétlenül össszefejeltünk,és bevertem a fogam...remek volt...az egész randin iszonyat kínosan éreztem magam,semmi közös témánk nem volt...végül rájöttem,hogy ő nem is az akibe beleszerettem
2011. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Le akart itatni a srác (a piát én vettem, mert otthonhagyta a pénzét), aztán rosszul lett, és közvetlenül utánam találkozott a volt barátnőjével.. És még képes volt megkérdezni hogy lesz-e folytatás.

17/L

2011. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A hóesésben lefejelt lányhoz írok:


Én vagyok az a kérdező, aki korábban is feltett egy randis kérdést, és te elmondtad, hogy csillagokat láttál...emlékszel? :)

2011. jún. 23. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!