Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meséld el életed legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséld el életed legcikisebb randiját! Hogyan érezted akkor magad?

Figyelt kérdés
21/F :D
2011. febr. 24. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Még soha életemben nem volt randim. 15/L
2011. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer randiztam, de az is katasztrófa volt. Hiába próbáltam beszélni a csajjal ő csak akkor mondott vmit ha én kérdeztem. Nem is lett belőle semmi.:D

De ennek már vagy 3-4 éve.

20F

2011. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

első XD

nekem volt több is -.-

egyiknél a tag kocsmába vitt, az elég sz*r volt...vett 1 üveg sört, azt ittuk, és néztük 1mást :S (nemtom, vhogy nem jön be a kocsmázás)

másiknál vízpartra kirándultunk (1 másik taggal). utána megálltunk kocsival 1 félreeső helyen, m neki p*sálnia kellett. túl sokáig volt a bokornál, unalmamban a visszapillantóba néztem, és láttam, h magának veri ki :S

1 3.taggal filmet néztünk, a sikoly 1,2-őt -.- ...közben végig az exéről p*fázott, h ők úgy szexeltek, h a csaj nem vette le a tangáját, csak félrehúzta. sem a gagyi filmre nem tudtam figyelni és erre meg nem voltam kíváncsi, felejtős lett a tag.

4. gyerek focista volt, a meccsükre vitt randizni -.-

végig a padon ültem, unatkoztam, néztem, h játszanak..csak a haverjai előtt akart felvágni velem :S

5.-et neten ismertem meg. küldött képet is, helyes arca volt.

élőben sajna ehhez 150 kilós test társult. :S

6. megdícsérte a ruhám, a szemem, a körmöm, és megkérdezte, h +d*ghat-e a pincéjükben (mert azt észrevenné az anyja, ha felvinne XD)...ennél a mondatnál búcsúztam el tőle. :D

7.-el facebook-on ismerkedtem. kedves volt, aranyos, minden tekintetben szuper... aztán kiderült, h egy lányismerősöm szórakozik. -.-

szal elegem van az idiótákból, és kezdem feladni O.O

20/L

2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon helyes szőke sráccal volt randim, minden tök szuperül ment. Tél volt, mi pedig a hóesésben sétáltunk. Egyszer csak megálltunk, ő pedig meg akart csókolni. De ahogy tett felém egy lépést elcsúszott, és úgy megfejelt hogy eltört az arccsontom. Hogyan éreztem magam? Csillagokat láttam :S 21/L
2011. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

És mi lett? O.o


Műteni kellett? Fizette a műtétet? Felhívtál valakit, hogy jöjjön érted?

2011. febr. 24. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Már 5 éve volt de nálam ez viszi a prímet :)

Elhívtam a lányt randizni, megterveztem hogy hova menjünk, minden szuper lett volna. Közben ő felvetette, hogy menjünk egy másik helyre, ahol történetesen a barátnője dolgozott. Beszélgettem, kérdezgettem, de ő egyátalán nem volt partner ebben. Pár szavas válaszokat adott, voltak kínos csendek, közben jobbra balra nézegetett és időnként a barátnője is odajött és vele viszont egész kedélyesen beszélgetett. Eléggé megalázó helyzet volt számomra, ott abban a pillanatban el kellett volna tűnnöm és otthagyni, de voltam olyan marha, hogy hazavittem. Hát ennyi :)

2011. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy társkereső hirdetésr eválaszoltam, úgy ismerkedtünk meg. Tök kedves volt az sMS-ei alapján, mikor először beszéltünk telefonon, a hangja is szimpatikus volt. Aztán találkoztunk, ő ért oda először amegbeszélt helyre, mikor közeledtem, kiszállt egy ősöreg kocsiból egy kockás pulóveres, szemüveges, pattanásos, kövér, tipikus mama kedvence tipusú srác. Mikor elmosolyodott, vettem észre, hogy alig van foga. Beültünk egy étterembe, kértem egy pohár ásványvizet (gondoltam, hogy nincs eleresztve anyagilag), és életem legkínosbb 2 órája következett. Nem volt egy darab közös témánk sem, ő csak a számítógépről tudott beszélni, meg az időjárásról. Próbálkoztam mindenféle témával, de csak tőmondatokban kaptam választ. Végülis szerintem belátta, hogy nem lesz semmi a dologból, és felajánlotta, hogy hazavisz. Mikor beültünk a kocsiba, akkor vettem észre, hogy fekszik a benzinmutató. Végig azon izgultam, hogy ki ne fogyjon, mig haza nem érek, mert még kínosabb lenne a kútig tolni a járgányt. Egy utcával hamarabb kirakattam magam, másnap írtam neki, hgy sajnálom.
2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18:48 hat az nem semmi... es az azelotti se... jo ez a tema erdekes torteneteket olvasni:)
2011. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ez érdekes téma még jöhetnek válaszok:)
2011. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
18:48 vagyok. Nem kellett szerencsére műteni, viszont majdnem 2 évig(!) volt tőle monoklim. Még most is látszik kicsit, hidegben pedig eléggé fáj ott a csont. Nem hívtam fel senkit, hazamentem egyedül. Azt éreztem hogy baromira fáj és dőlnek a könnyeim, de csak otthon a tükör előtt szembesültem vele, hogy milyen jól is sikerült a randi :S
2011. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!