Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire emlékszel még életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire emlékszel még életed legcikisebb randijaiból?

Figyelt kérdés
21/F
2011. jún. 14. 00:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Penteken belebofogtem egy 15 eves lany szajaba veletlen...per pill erre emlekszem,volt mar roszabb is biztos :D..21F
2011. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Ismertem két csajt,mindkettőt Nikinek hívták.

Az egyik nagyon szép a másik nem annyira.

Egyik nap összefutottam a strandon a nagyon széppel és másnap hívott,hogy összefuthatnánk,mert nagyon bejövök neki.

Na a lényeg,hogy a csúnyább hívott,én meg készülök a randira,elmegyek és még mondtam is a csajnak mikor odajött,hogy várok valakit és ha ő ott van az félreérthető.A nevét már el is felejtettem és,akkor mondja,hogy ő az a Niki.

Ehhh!

Sétáltam vele fél órát,aztán koccoltam.

2011. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy randiba belementem bár nem tetszett külsőre az alak... a végén már olyanokat mondott, hogy legalább szexeljek vele ha már nem jön be nekem. Hát sarkon fordultam :D másnap meg írt,hogy sz*rul voltam felöltözve v vmi ilyen szöveget :D
2011. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

az elsőn besírtamXDXD:D

ez már velem is előfordult, de hát a párommal így nem olyan nagy szám:D


a legcikibb ami velem történt, hogy szerelmes voltam másba, úgy mentem el randizni, és mint a haveromként felcímkézve egész este róla beszéltem -.-'

2011. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként kérdező, a te élményed?
2011. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Halas tóhoz mentünk randizni, leültünk egy padra és véletlen letörtem a háttámláját, aztán besötétedett elindultunk hazafele és ő húzott vissza, hogy: -a híd itt van- mert majdnem belesétáltam a tóba...

Aztán út közben 3x estem majdnem képre, de a harmadiknál jól jött ki ugyanis megfogta a kezem miközben megtartott, hogy el ne essek, és egész út közben fogta, szóval lényegében nem volt annyira rossz.

Mondjuk az utána következő randi óta nem láttam :')

15/L

2011. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kis kavar: én balf*sz mód randizom egy csajjal, aki annyira nem is jön be "majd látjuk" alapon. Összeverődik egy haveri társaság, jobbra a csaj, bal oldalon meg egy másik csaj, akivel össze akartam jönni, csak töketlen voltam, ő meg összejött mással. Na most pont ezen a randin kellett rájönnöm, hogy a másik csajnál lett volna esélyem. A randim tárgyának keze a jobb combomon, a másik csajé a balon. A másik csaj másik keze a pasija kezét fogja, aki teljesen érti a szituációt, de nem tudja, mit kellene csinálnia... Hol lehet ezt megfejelni? Rám jött egy olyan brutál f*sás, hogy 15 percenként sikítva menekültem slozira, de legalább addig nyugtom volt. A randim tárgya megivott kb két sört, és csap részeg lett, nem mellékesen meg annyira idegesítő, hogy legszívesebben bezártam volna a budiba, és eldobtam volna a kulcsot. Természetesen ott maradtam vele kettesben, mire ő kb örök szerelmet fogadott nekem, miközben én az órát néztem, nem baj, mindig 10ig engedi el az anyja. Ebben a pillanatban bájosan a szemembe nézett, és közölte, milyen jó, hogy anyám most elengedett éjfélig... Na itt halál komolyan elgondolkodtam, hogy most felmutatok az égre, hogy MEKKORA MADÁÁÁÁR és futok világgá, de neeeem, mert én becsületes gyerek vagyok, szóval ott maradtam, hazakísértem, ezalatt pedig kb egy évet öregedtem. Hát... nem volt egy hosszú kapcsolat :D
2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Jók a válaszok :)


Hát én egy nagyon egyszerű fazon vagyok: vagy semmi sem jön össze, vagy k*rvára tudok :)


20 évesen megismerkedtem egy helybeli kollégista lánnyal. Ugyanott végeztem. abban a gimnáziumban, ahol ő most 10.-es volt. A csaj egy csendes, bolondos, szeplős, kis termetű, barnás-szőkés félhosszú hajú lányka volt. Olyan érzésem volt, hogy nála egy hülyének is lenne esélye.

Javamra szolgált, hogy ismertem az egész kisvárost, a helyi szórakozóhelyeket, a sulit, tudtam hogy hol lehet jókat enni vagy romantikusan sétálgatni, stb. Idősebb, magasabb, érettebb, tapasztaltabb és lazább voltam nála, visszamertem kérdezni, meg megnevettettem a randin a sztorijaimmal. Mivel túl fiatalnak tartottam magamhoz képest, ezért a randin 3 puszin kívül nem történt semmi. Se szájra, se nyelves. A kezét se fogtam meg, nehogy meggyalázzam az érzelemben gazdag lelki világát :DXD - még a végén félreértjük egymást....


Sétálgattunk a töltésen, nevettünk, beszélgettünk, nem ültünk be sehova, mert mondta hogy nem éhes. Este kikérdeztem,azt mondta hogy nem érezte a vibrálást köztünk, meg "idegesíti" amikor "okoskodok". Mondjuk őt nem volt nehéz lekörözni intelligenciában. Fősulis voltam, ő meg egy szaros 10.-es.


Mondtam, hogy ezt megfogja bánni. (Nem erőszakra gondolok.) Jééé.....így is lett. Eltelt 2 év, azóta se jött össze vele senki, én meg becsajoztam. Egy 21 éves, velem egykorú lánnyal jöttem össze a szakomon.


Összegzés: Nem a randival volt gond, hanem egyszerűen éretlen volt egy kapcsolatra. Testileg, lelkileg. Majd teljesen véletlenül megtudtam a haveromtól, akinek egy srác ismerősének ismerőse egy lány - aki egyben az osztálytársa, padtársa, kollégiumi szobatársa és a legjobb barátnője annak, akivel randiztam.

Ő, és a barátnője együtt beszélték le a lányt rólam, mert ők sokkal jobb csajok voltak, és mindkettőjüket sorra átbaszták a fiúk, meg nehogy már egy ilyennek legyen egy jó pasija, mint neki, így hát jött a "nem is olyan helyes, túl idős hozzád, nem is itt tanul, úgyis kihasználna csak..." Irigység.

Ha tényleg ez az igazság, és szóról szóra így történt, akkor szimplán nem jöttem be a barátnőinek. Úgy voltam az egésszel, hogy ha annyira közös nevezőn lettünk volna, szóval hagytam az egészet.

2011. jún. 14. 19:58
 9/23 A kérdező kommentje:
*ha annyira közös nevezőn lettünk volna, akkor simán együtt lennénk, és nem adna a csaj más véleményére.*
2011. jún. 14. 20:03
 10/23 anonim válasza:
munkába mentem és traktoral a csaj nagyon akart talizni.. meg áltam és az orsúlyra feltettem ott smároltunk..
2011. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!