Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meséld el életed legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséld el életed legcikisebb randiját! Hogyan érezted akkor magad?

Figyelt kérdés
21/F :D
2011. febr. 24. 18:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Írjatok már még :D
2011. febr. 25. 22:08
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Még középsuliban történt jó pár éve, hogy elhívtam egy lányt randizni, akivel néhány hónapja ismertük egymást, és elég jóban voltunk. Beültünk valahova, utána meg moziban voltunk, de véletlenül pont sikerült olyan filmet kiválasztani, amire rajtunk kívül nem volt kíváncsi senki. Eddig jó is lett volna, de végül még jött két ember,egyik osztálytársam és a barátja :-D

Mi első randin voltunk, szóval mi inkább, mint két jól nevelt napközis a filmet néztünk, de az osztálytársam és a barátja nem sokat látott a filmből, inkább egymás nyelvével voltak elfoglalva:-)

Szóval ebben az a ciki, hogy példát kellett volna vennünk róluk, és nem a mozira, hanem egymásra kellett volna koncentrálnunk, csak előtte nap kijött valami izé a szám szélén, amire akkor azt hittem, hogy herpesz, és így sehogy sem mertem kezdeményezni,de később rájöttem, hogy csak hülye fogkrémmel mostam a fogam és az csípte ki a szám szélét :-)

2011. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt a korom: 25/F
2011. febr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

H`t azt a randit én basztam el, szóval a srác eléggé utálhat érte xD

szóval társkeresőn ismertük meg egymást, és mondtam, neki, hogy egész héten zsúfolt leszek tegyük péntekre, akkor a nővéremnél alszok, de kint lehetek egy darabig, meg is beszéltem a nővéremmel , hogy felhívom, és ő felvesz a west end nél mert fogalmam se volt, hogy hol lakik..

találkoztam a sráccal tök jó volt minden az első fél órában , aztán vettem észre , hogy a telóm lemerült a nővérem számát nemtudom fejből, akkor megpróbáltunk ketten eljutni a nővéremhez, mert egyszer voltam nála, de nem jegyeztem meg az utat, hát mikor mér a 4 . buszra szálltunk fel, akkor feladtam, és elindultunk vissza a west endhez, hogy befejezzük a randit, és utána hazamegyek és majd felhívom otthonról.. de visszafelé összefutottam a nővérem barátjával és még 5 haverjával és elhúztam velük, szegényke kicsit szarul érezte magát.. :S

2011. febr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
az illető facebook-on mondta el, h belém van esve, ezen egy kicsit meglepődtem, meg azon is h nem volt mersze elmondani élőben..... nekem nem jött be(egyébként évfolyamtársam) és az osztálytársainak persze mindent elmondott, akik meg el kezdtek nyaggatni, h ezcsak egy randi, nyugi már....mert közben a srác elhívott randira. a mamut mellett lakik, ezért gondoltam oda fogunk menni, de kiderült h azt a helyet ő utálja, de másik helyet meg nem tudott mondani, ezért végül odamentünk. a sulinkhoz tök közel van, én odaértem a barátnőmmel 10 perc alatt. a barátnőm a a mamut bejáratánál elbúcsúzott, és sok sikert kívánt. a fiú 40 percet késett, már vettem a kabátomat, h najó én most haza megyek, mert vele viszont bejött 2 haverja is.... nem talált ki konkrét programot, ezért 45 percig egy helyen álltam 3 fiúval csöndben, majd gyorsan kiböktem, h haza kell mennem. erre mondták a 3ból 2en h haza jönnek velem. hazafelé letagadtam h az ismerőseim,aztán még a bejárati ajtónkat is majdnem szétverték. hetente 4x járok vele egy angolórára, mert egy csoportba osztottak minket.
2011. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem is tudom...


Volt egy srác, akit már futólag ismertem, amikor elhívott randira. Elmentünk biliárdozni. Annyi pénz sem volt nála, hogy meghívjon egy kólára, a biliárdot is én fizettem, ráadásul a fél randit végigtelefonálta. A végén meg akart csókolni, de nem hagytam neki, mert hiába nézett ki jól, a viselkedése miatt valósággal viszolyogtam tőle:D Utána folyamatosan hívogatott, hogy találkozzunk még, én pedig először finoman, végül elég keményen a tudtára adtam, hogy köszönöm, ennyi elég volt belőle:D Azóta sem volt még szerencsém akkora trógerhez, mint amekkora az a srác volt:D

18/L

2011. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A tróger pasikat szeretik a csajok, nem? :D
2011. febr. 27. 11:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszed?:P
2011. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Snowpehely válasza:
Ez egy jó kérdés :P
2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!