Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem tudok becsajózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok becsajózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok segicségre lene szükséem! 19 éves sréc vagok, de még sóha nem vólt barátnöm. De nem tudom mért? Legutolyára amikor probálkosztam egy lánynál, pár hét beszélgteés után aszt móndta hogy ő egy kicsit eszeseb palira vágyik. De engem ezel nagyon megsértet. Szerintem egyáltalán nem vagyk buta, be is tudóm bizonyitaní: év végén uyg néz ki h csak 2 tantárgyboll fogok megbúkni: matek és magyar, de ez msot öszintén kit érdekel hogy Petöfi mikor írta meg a Himnuszt meg hogy thálász tételel hogy számolóm ki a háromszőg nem ismert hoszát. Na a lényeg a léyneg, hogy a csajok nem búknak rám az elöb emlitet oko kmiatt, de én ezt csak űres kifogásnak tartom. Buta sem vagyok, és emelet helyes vagyok, ezt multkór bebizonyitotam magamnak: még amikor ment a Valo Világ, ugye kiderült hogya Jezy kiverrte a tükőrbe saját magára, na és multkór én is eszt csináltam, kiverrtem a farkam a tükőrben magamra, és nagyobbat élvesztem mindt eddig bármikór, tehát akkor helyes is vagoyk. Akkor mi lehet a próblémma?
2011. jún. 12. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de eléggé hülye lehetsz ha még helyesen írni sem tudsz, pláne, hogy van helyesírás ellenőrző az oldalon, vagy ennyire igénytelen vagy.Először kéne szerezned egy alapműveltséget és igényt arra, hogy normálisan írj és fogalmazz, aztán lehetne gondolkodni ezen a barátnő dolgon.

21f

2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.


Ha pedig igaz lenne, akkor, nem elég, hogy egy hülye idióta, sötét, ostoba, primitív paraszt vagy, ráadásul erre még büszke is vagy.

Az egy dolog, hogy nem tudod a Thálész-tételt. Én sem tudom és gondolom még sokan mások se, de hogy azt ne tudd, hogy Kölcsey írta a Himnuszt az már dühítő műveletlenség. Arra élvezel, hogy valaki egy ilyen szennyműsorban kiveri és még csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek. Gondolom te is az a fajta sötét tahó vagy, akiről már egy kilométerről süt a butaság és még tetézed azzal, hogy meg is szólalsz.

Nem való neked csaj, hokizzál inkább, de szerintem amilyen hülye vagy, ahhoz is komoly agytevékenységre van szükséged.

2011. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és feltetted youtubera ahogyan kiverted?:DD ettől vagy olyan helyes?:D amúgy ezt őszintén mondom egyáltalán nem tűnsz valami éles eszűnek, nem akarlak megbántani de csiszoljad még az iq-dat meg a helyesírást mégis magyar ember vagy és a himnusz egy alap dolog :) én se járnék ilyen sráccal és még beképzelt is vagy.... alapvető dolgokat nem szégyen tudni és tanulni se gáz!!! jobb lenne ha ValóVilág helyett mást néznél/néztél volna és olvasnál (az se ártana) de sok sikert az élethez, a csajokhoz és nem akartalak megsérteni már ha ez az egész sztori igaz! :D
2011. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!