Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem tudok becsajózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok becsajózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok segicségre lene szükséem! 19 éves sréc vagok, de még sóha nem vólt barátnöm. De nem tudom mért? Legutolyára amikor probálkosztam egy lánynál, pár hét beszélgteés után aszt móndta hogy ő egy kicsit eszeseb palira vágyik. De engem ezel nagyon megsértet. Szerintem egyáltalán nem vagyk buta, be is tudóm bizonyitaní: év végén uyg néz ki h csak 2 tantárgyboll fogok megbúkni: matek és magyar, de ez msot öszintén kit érdekel hogy Petöfi mikor írta meg a Himnuszt meg hogy thálász tételel hogy számolóm ki a háromszőg nem ismert hoszát. Na a lényeg a léyneg, hogy a csajok nem búknak rám az elöb emlitet oko kmiatt, de én ezt csak űres kifogásnak tartom. Buta sem vagyok, és emelet helyes vagyok, ezt multkór bebizonyitotam magamnak: még amikor ment a Valo Világ, ugye kiderült hogya Jezy kiverrte a tükőrbe saját magára, na és multkór én is eszt csináltam, kiverrtem a farkam a tükőrben magamra, és nagyobbat élvesztem mindt eddig bármikór, tehát akkor helyes is vagoyk. Akkor mi lehet a próblémma?
2011. jún. 12. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kamu :D
2011. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Petőfi mikor írt Himnuszt?
2011. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a vége nagyon el van túlozva, de azért nem rossz próbálkozás mint kamukérdés
2011. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Petőfi írta a himnuszt?? A helyesírásodon is lenne mit csiszolni.:D Nem csodálom, hogy elhajtott a lány.
2011. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy helyesírásból megbuktál:( ez a probléma.
2011. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Túl sok energiát fektetsz egy téma trollkodására. Van tehetséged, szerintem vagy regisztrálj többször, hogy több troll témát tudj megnyitni vagy próbálgass ezt a tehetséged más fórumokon is használni.
2011. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Moszuke ***** válasza:
ez gyenge volt
2011. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez így nem vicces. PPróbálkozz más kamu kérdéssel és poénosabbat találj ki.
2011. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz "becsajózni", mert hosszú ó-val írod, és mert a "barátnöt" rövid ö-vel. =D
2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
fúú te beteg vagy aszt nézed hogy veri ki Jerzy ezért nincs neked barátnőd
2011. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!