Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet azért álmodtam ezt,...

Lehet azért álmodtam ezt, mert tudatalattim jelez, hogy ideje lenne már becsajozni?

Figyelt kérdés
azt álmodtam, hogy egy ismeretlen, szemüveges , de gyönyörű lány jött mellettem az utcán, egyszer csak megfogta a kezem, amin először meglepődtem, aztán kézen fogva sétáltunk át a városon. és jó érzéssel töltött el az álom.
2009. nov. 9. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én ma reggel azt álmodtam hogy a szemem láttára 2x is elüti egy hatalmas vonat a szomszédomat...:S (nem vicc)

Nah ez alapján lehet hogy nem...

2009. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért álmodtad, mert zavar, hogy nincs csajod (szóval tulajdonképpen igen). Nem avgyok egy álomfejtő, de szerintem tipikusan arról álmodik az ember, ami egyébként is foglalkoztatja (saját példák: vizsgaidőszakban legalább annyiszor vizsgázom álmomban, mint ténylegesen, nyaralás előtt tuti utazósat álmodom, ha a párom nélkül megyek valahová több napra, akkor erotikus álmaim vannak, ha pedig pénzzavarba kerülök, akkor képes vagyok éhen halni álmomban). Nálad nem így szokott lenni? Majdnem minden ismerősömnél szintén így van (esetleg olyan módosításokkal, h vizsga előtti éjjel nem vizsgázik álmában, hanem üldözik, de az majdnem ugyanaz :D )
2009. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

végül is álmainkban félelmeink és vágyaink jelennek meg, akkor igaz lehet

kösz a válaszokat

2009. nov. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!