Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az lehetséges hogy a tudatalat...

Az lehetséges hogy a tudatalattim pontosan tudja hány óra van?

Figyelt kérdés
Hajnalban olyan volt mintha szó szerint valaki a fülembe suttogta volna hogy mennyi az idő...És utána pár perccel,amikor magamhoz tértem,pont annyi volt az idő.Lehetséges ez hogy tudat alatt pontosan tudja az ember hogy hány óra van?Vagy ha nem akkor mi történhetett?
2009. nov. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, volt egy nő, aki életébe nem hordott órát, mégis másodpercre (!) meg tudta mondani az időt.
2009. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, nekem is volt már olyan,hogy eldöntöttem, másnap 8kor felébredek, és 8 kor ébredtem fel. De ez csak akkor jön be(nálam) ha nem vagyok előtte nap nagyon fáradt, mert akkor tuti nem kelek fel, meg azért mindig beállítom a telefont,hogy csörögjön, mert annyira meg nem bízok magamban. De így nap közben nem tudnám megmondani mennyi az idő :)
2009. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges és ezt a tudatalattit biológiai órának nevezik:)
2009. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 13. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Pont tegnap este feküdtem le, és mondtam magamban, hogy 8-kor felkelek, 8-kor felkelek... Elmentem wc-re mondom: óóó basszus biztos már 10 óra van, és megint nem sikerült... Megyek a konyhába 8 óra van... Mondom anyám! Ez hihetetlen!
2009. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pedig mindig pontosan 1 perccel az ébresztő előtt ébredek fel!! Szoval valamit tud :D
2009. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Mondom másnap fel kell keljek 6-kor. Nem aludhatok el. És hopp, mikor nyílik ki a szemem?
2009. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!