Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy héten 4 lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy héten 4 lánnyal is randizom?

Figyelt kérdés

Hétfőn találkozom egy lánnyal utána kedden,szerdán, és csütörtökön is egy másikkal.

Ti mit szólnátok ehhez lányok, ha tudnád hogy a srác rajtad kívül több lánnyal is randizik?


2011. jún. 11. 22:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az nem úgy működik, hogy te egyedül eldöntöd, melyik lesz a befutó. :-)

De függetlenként nem gond a sűrű randizás. Viszont nincs értelme elmondani.

Tegnap beszélgettem egy lánnyal, közben megérkezett két lány ismerősöm. Csak odamentem köszönni (puszi-puszi) és az előző lány már sokkal fagyosabb lett. Pedig direkt csak két mondatot váltottunk, nehogy félre értse.

2011. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem. ha ez kiderül buktad mindegyiket...
2011. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
megvolt ez a korszakom nekem is, csináld csak ügyesen ahogy jónak látod mindenki kinövi, akinek megadatik beleun, akinek sosem jön össze meg ezt szeretné, úgyis megállapodsz majd valaki mellett.
2011. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet a lány is ugyan ezt csinálja :D
2011. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy egyszerre több sráccal találkozgattam, most is több van képben. Szerintem nem gáz, de inkább ne mondd el nekik, mert szarul veszi ki magát. Illetve nekem volt olyan, hogy elmondtam egyik csávónak, hogy mások is vannak, tehát ez helyzetfüggő. Alapból inkább maradjon titokban, nem kell róla tudniuk, hogy amúgy mit csinálsz. De ha elkezdesz egyikkel járni, akkor utána már ne találkozz a többivel!
2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
ha csak találkoztál minddel akkor semmi gáz nincs benne, de ha meg lett volna mind a 4 akkor a kedvenceim közé választalak. :)
2011. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Így kell csinálni. Ők se különbek.;D
2011. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!