Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elitélendő, ha egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendő, ha egyszerre több lánnyal is randizom párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy volt randim egy lánnyal hétfőn (első randi), lesz egy másik szerdán (első randi), és elvileg egy harmadik szombaton (ez már második alakalom).

Szóval három lány akik nem tudnak egymásról...

Persze nem akarom ezt fenntertani, csak amíg kiderűl melyik a szimpatikusabb...


Most szemét vagyok ezért? Lányok a ti szemetekben ez elitélendő?


Várom mindenki válaszát, nyugodtan írjanak lányok fiúk vegyesen, csak kort és nemet is írjatok legyetek szívesek.


Üdv.: Egy huszonéves srác


2010. máj. 18. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Te aztán tudsz élni! :D

Nem gáz, csak dönts hamar, hogy melyiket akarod, mert különben nagy balhé lehet ebből...

2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Tisztességesebb lenne, ha egymás után csinálnád, nem egyszerre, ha az egyik nem jön be, akkor randiznál mással, de ha nem ígérgetsz, meg nem hülyíted őket, akkor nem olyan nagy gáz.

29/nő

2010. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem hitegeted őket semmivel, nem vagy szemét.. ismerkedsz. :) viszont ha összejössz az egyikkel, és a többi is befigyel néha, az már szemétség.

am respect. :)

20/F

2010. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Neeem, nem igértem még senkinek semmit, és tisztázom mindíg, hogy először tényleg csak ismerkedés a cél, és tényleg nem akarok senkit átverni. Persze kicsit kellemetlen lenne ha kiderülne, de hamar döntök szerintem, avagy döntenek helyettem. :)
2010. máj. 18. 12:02
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha ők sem vesznek komolyan, akkor nem.
2010. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ha téged sem zavar, hogy azok a lányok akikkel találkozol közben más fiúkkal is randiznak. Sőt épp előtted csólolt meg egy másik fiút:)
2010. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha csak randizgattok, az egyáltalán nem gáz, de azért jó, hogy tisztáztad velük, hogy nincs egyelőre semmi komolyabb.

Az lenne elítélendő, ha egyszerre hárommal járnál.

2010. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
nem
2010. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
nem baj. de legalább szeress bele az egyikbe, és ha ez megtörtént a többieket küldd el. tökjó hogy ennyi lehetőséged van, ismerkedj csak.
2010. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem elítélendő ha csak találkozgatsz velük és ezt meg is mondod nekik. De ha már valamelyikkel komolyabbra fordul a helyzet akkor már csak az az 1 maradjon:)
2010. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!