Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elitélendő, ha egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendő, ha egyszerre több lánnyal is randizom párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy volt randim egy lánnyal hétfőn (első randi), lesz egy másik szerdán (első randi), és elvileg egy harmadik szombaton (ez már második alakalom).

Szóval három lány akik nem tudnak egymásról...

Persze nem akarom ezt fenntertani, csak amíg kiderűl melyik a szimpatikusabb...


Most szemét vagyok ezért? Lányok a ti szemetekben ez elitélendő?


Várom mindenki válaszát, nyugodtan írjanak lányok fiúk vegyesen, csak kort és nemet is írjatok legyetek szívesek.


Üdv.: Egy huszonéves srác


2010. máj. 18. 11:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Én is elítéltem az ilyesmit, amíg meg nem tapasztaltam, milyen az, mikor 3 ismeretlen fiú akar randizni veled, és mivel egyiket se ismered, nem tudod eldönteni, melyikkel randizz... És így sztem semmi baj nincs vele, egy randi csak ismerkedésről szól, az az elítélendő, ha valaki egyszerre többe emberrel jár / csókolózik / fekszik le / mondja azt neki, hogy szereti... Itt ilyenekről szó se volt, én egy szóval nem mondtam egyiknek se, hogy szeretem, egyikkel se csókolóztam, stb... Aztán végül nem lett egyikből se semmi amúgy :) De mégis hogy válasszon az ember, anélkül hogy megismerné őket?? (Hozzáteszem kinézetre egy "szinten" álltak, úgyhogy még az alapján se tudtam volna választani..)

19/L

2010. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
ja és persze és se kötöttem az orruk alá a másik két fiút :D:D
2010. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, csak figyelj az időbeosztásra, nehogy véletlen lebukj.
2010. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 18. 14:11
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Válaszd ki közülük amelyikkel összejönnél, a másik kettőnél meg próbálkozz be egy menetre :D (én így csinálnám)

21/f

2010. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod kedves 15:10-es, de azt hiszem más az értékrendünk. :)
2010. máj. 18. 15:49
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt csinálom és miért volna gáz? Amíg nem vagytok együtt, nem tartoztok egymással felelősséggel. Volt többször is, hogy egy nap kétszer is randiztam. Olyan is volt, hogy egy egy éjszakás csaj előtt és után randiztam egy csajjal...

Gáz csak akkor van, ha egyszerre akarsz velük járni, vagy ha elkezded összekeverni a nevüket, meg efféléket... pl. elkezdesz valamiről magyarázni, amire úgy emléxel, hogy előtte erről ezzel a csajjal beszélgettél... pedig nem.

2010. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, randizni lehet egymás után többel is, ha nem mész tovább csak szimpla találkozónál és nem ígérsz annak semmit, aki nem tetszik. Én 27éves lány vagyok, régen sokat találkozgattam, nekem is voltak idők, amikor heti többször is, de ha nem tetszett valaki, azt nem hitegettem sosem, nem ígértem több randit.

Nyugodtan találkozz egymás után többel, hisz lehet, hogy a következőt keresed.Én így megtaláltam a férjem és most fog születni a második gyermekünk. Ha akkor nem hagyok kiskaput neki és lemondom őt egy másik miatt, aki ígéretesnek tűnt(de közben kiderült, hogy sokat hazudott) , akkor sohasem ismerhettem volna meg igazán és nem itt tartanánk.

2012. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Bazdmeg, nekem egyse jön össze....
2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem
2021. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!