Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Böntetendő ha egy 15 éves...

Böntetendő ha egy 15 éves lánnyal randizom? én 27 vagyok és totálissan fülig szerelmes! És mielőtt jönnek a válaszok NEM azért kell mert csak meg akarom dönteni!

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
27 éves létedre tudhatnád, hogy nem büntetendő.
2010. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az miért lenne büntetendő? Majd akkor lesz, ha a csaj azt mondja, hogy vége te meg nem fogod fel és b*szogatod. Még a szex sem az, ha benne van, csak utána ha szakítotok, akkor azért gázos lehet. Azért csak óvatosan. Amúgy nem lesz hosszú tapasztalatból mondom.
2010. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...
2010. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fülig szerelmes, az igen! Gondolom szellemileg egy szinten vagytok...
2010. okt. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szellemileg egy 15 évesnek a szintjén!!Az igaz hogy 15 éves de a korát meghazuttolóan éretebb a többi 15 éves társánál!!!!Csak azért kérdeztem meg ezt a dolgot mert tényleg tanácstalan vagyok hogy bele merjek-e vágni.A válaszokat köszönöm!
2010. okt. 22. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, érettebb... ismerjük ezt. Szerintem jó nyomi vagy, hogy egy ennyire fiatal lánnyal tudsz csak összejönni. Gondolom jó kicsi a kukid.
2010. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is jó magas lehet a szellemi szinted, ha a kicsi kuki a mérce.
2010. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: a számból vetted ki a szót...
2010. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!