Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ugyanugy megneztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ugyanugy megneztek egy csinos not ha a gyermekeivel van mintha egyedul lenne (vagy nem lenne gyermeke latszolag)?

Figyelt kérdés

Vagy neztek valami egyebet is rajta? Miben mas egy gyermekes no ha csinos mint egy gyermektelen?

Konkretan arra gondolok, hogy en nem vagyok idos, csinos vagyok, dekorativ, van ket gyermekem. Mar hozzaszoktam, hogy lepten-nyomon megneznek, de ugye most itt a tavasz, ilyenkor a pasik is tobbet legeltetik a szemuket.

Es meglepo modon azt vettem eszre, hogyha a gyermekeimmel egyutt setalunk, akkor meg ettol is tobb ferfi figyel fel ram.

Miert?

Merthogy en mindig azt hittem, hogy ez pont forditva lesz, tehat hogy a gyermek inkabb visszatarto ero lesz meg a bamulas teruleten is.


2011. máj. 28. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát b*szd meg nem tudom mit nézek és mit gondolok? Te most betéptél?XD Ne mond már, hogy tudatlanul megbámulom az anyukákat és élvezem is amikor nem igaz. Te az vagy aki megnézi én meg nem! Ennyi, nem kell ragozni.
2011. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

00:06 ember nyugi.

az ember sok olyan jelzést kiad testbeszéddel amit nem csinálna ha ez tudatos lenne. csak ennyit mondott.

2011. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
00:06: Olvasd vissza, amit írtam, mert még csak nem is hasonlít arra, amit te írtál. Vagy csak olvasd el az első mondatot, és gondolj arra, hogy te vagy az a kivétel. Azért az életkorodra kíváncsi lennék, mert a reakciód alapján tizenéves lehetsz, és akkor amúgy sem vonatkozna rád az egész.
2011. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

De nem kell am ezen vitatkozni, ha nem muszaj...


En ugy gondolom, hogy a megnezes egy dolog, az ismerkedes es a lehetseges partner keresese egy noben pedig a masik dolog.

Biztos vagyok benne, hogy 10 pasibol 9-nek aki engem megnez gyerekestol eszebe sem jutna velem ismerkedni pont amiatt amit korabban leirtatok: ha van gyerek, raadasul tobb is es kicsik is, akkor nagy valoszinuseggel van partner is.

Ezt tamasztja ala az is, hogy gyermek nelkul (most es regebben is) aranyaiban veve joval tobben probaltak a nezesen kivul ismerkedni is velem. Most tobben neznek, de nem ismerkednek. (Amit nem banok, mert tenyleg nem keresek partnert.)

Csak tenyleg meglep a dolog, mert ugy lenne nekem logikus, hogy egy nyilvanvaloan gyermekes anyuka meg nezesre sem erdemes, teljesen tabu.


Az is teljesen igaz, hogy optimalis esetben kiteljesedik egy no, marmint igazan megerik, ha gyermeket vallal. Magamon is ezt erzem, egyaltalan nem valt hatranyomra noiesseg szempontjabol az, hogy gyermekeim lettek, sot.

De sajnos sok ellenpeldat is latok: tobb anyukat ismerek, aki kb minden onbecsuleset elvesztette, nem is mernek arra gondolni, hogy noiesek lehetnek es igy is viselkednek, max a lanykori onmagukat, alakjukat siratjak.

Az is elgondolkodtato, hogy a ferjem peldaul egyaltalan nem volt feltekeny tipus a gyerekek elott, azota viszont jobban (de boven egeszseges mertekben, pont annyira amennyi meg jol esik es nem zavaro merteku).

2011. máj. 29. 09:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Tizen éves?-.-" Hát ezt is benézted:) És akkor is hülyeséget írtál már bocs. Megnem vagyok egyetlen kivétel, mert szerintem mások is vannak vele mivel ez erkölcsi nevelés és nem genetika, te Tudor:S
2011. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!