Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ugyanugy megneztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ugyanugy megneztek egy csinos not ha a gyermekeivel van mintha egyedul lenne (vagy nem lenne gyermeke latszolag)?

Figyelt kérdés

Vagy neztek valami egyebet is rajta? Miben mas egy gyermekes no ha csinos mint egy gyermektelen?

Konkretan arra gondolok, hogy en nem vagyok idos, csinos vagyok, dekorativ, van ket gyermekem. Mar hozzaszoktam, hogy lepten-nyomon megneznek, de ugye most itt a tavasz, ilyenkor a pasik is tobbet legeltetik a szemuket.

Es meglepo modon azt vettem eszre, hogyha a gyermekeimmel egyutt setalunk, akkor meg ettol is tobb ferfi figyel fel ram.

Miert?

Merthogy en mindig azt hittem, hogy ez pont forditva lesz, tehat hogy a gyermek inkabb visszatarto ero lesz meg a bamulas teruleten is.


2011. máj. 28. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha gyerekkel van nem érdekel mert 90% hogy foglalt.
2011. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyukákat nem nézem meg még akkor sem, ha bombázó lenne. Nálam ez erkölcs miatt van. Persze észre veszem, de nem bámulom, nem esik ki a szemem, nem fantáziálok róla.
2011. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
A genetikai program szerint a férfi termékeny nőt keres magának, a dolog még csak nem is tudatos. Mivel a termékenységed bizonyítékai ott ugrabugrálnak körülötted, nyilván ideális partnerként néznek rád a bámészkodók.
2011. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
én szeretem a milfeket.
2011. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Harmadiknál az igazság. A nő a gyerekszülés által válik igazi nővé.

Én is megnézem a csinos anyukákat, ami nem jelenti azt, hogy kellenének (van sajátom), de igazán nőies jelenségek.

2011. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ez bunkóság lesz Tölem, de öszinte leszek.

Én imádom a fiatal anyukákat, mert nagyon családcentrikus vagyok, imádom a gyerekeket és a szememben nagyon Nöies az akinek gyereke van és szépen bánik vele.

Arra nem igazán gondolok foglalt-e, mert a házasságok 70%-a úgyis halálra van ítélve az elsö pár évben.

Fiatal vagyok, 22, de simán összejönnék egy 30-as csinos anyukával, mert tudom, hogy Ö jobban megbecsülné bennem azt amit a korosztályom nem tud megbecsülni, de még csak megérteni sem.

2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én évszaktól, gyerekek számától függetlenül megnézem a csinos nőket. :)
2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi is az, amit megbecsülhetne benned, és a korosztályod nem teszi?
2011. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
a harmadiknál kevésbbé van ott az igazság, mert mégsem bámulom meg, föleg úgy hogy ideális nő. Nem tudom honnan szednek ilyen hülyeségeket az emberek, de én nem tekintek rájuk úgy. Genetikai hibás lennék? Persze-.-" Csak nem vagyok perverz. Nem kell általánosítani és megmagyarázni a dolgokat. Emberfüggő ez és nem genetika.
2011. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
23:32: A kivétel erősíti a szabályt. Egyébként mint említettem, ez nem tudatos dolog. Érdekes lenne, ha valaki (észrevétlenül) filmre venné, ahogy az utcán sétálsz, majd azt te magad visszanézhetnéd. Lehet, hogy meglepődnél, hogy mi mindent csinálsz anélkül, hogy tudnál róla.
2011. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!