Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdek minden csajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek minden csajba beleszeretni aki kicsit is kedvesebb hozzám?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de mindig könnyen beleszeretek a lányokba, főleg ha kedvesek hozzám. Mindig meg próbálok hidegen viselkedni, de valahogy nem sikerül.

Legfrissebb példa rá, volt egy csaj akivel szoktam beszélgetni, de csak neten, tudom hogy semmi esélyem és messze is van, de egyre többet beszélgettünk, kedves volt helyes, nem zavarta ha néha kicsit flörtölgetek. ÉS lassan egyre messzebb mentem, tudtam hogy semmi értelme, de nem álltam le, és most összevesztünk. Azon hogy túl nyomulós voltam, és hogy ő ezt nem tudja viszonozni. Megértem őt de annyira letört, nem ez az első alkalom. Valahogy nem bírom irányítani az érzéseimet, ha egy lány kicsit is kedvesen viselkedik velem :S


2011. máj. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretet hiányod van. Talán fiatalabb korodban nem kaptál elég törődést és úgy érzed, hogy aki kedves hozzád ő szeret is. De lányoknál is van ilyen. Vannak olyan lányok akik könnyű vérűek, azokra gondolok akiket tényleg bárki megb*szhat nem csak a pénzre hajt, na ők is ilyenek, elég őket pár kedves szóval illetni és máris adják magukat. Ez szomorú.
2011. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja röviden amit az előző mondott. Bár ha magamból indulok ki szerintem ezt te is érzed valahol belül.


Egyébként meg nem kell úgy gondolkodni hogy úgysincs esélyem. Attól függetlenül még flörtölhetsz, azt legfeljebb úgyse lesz semmi. Az meg hogy összevesztek, hát ezekből lehet tanulni, biztos mindenki veszett ősze már másikkal mert hülyeséget mondott ez se különb.


Ugye lehet mindig tökéletesnek lenni, szóval úgy csinálni dolgokat hogy az mindig jó legyen. Ezen kár parázni. Én is arra saccolok, hogy fiatalabb korodban nem kaptál elég szeretetet. Hát ja elég gáz, velem is hasonló. Lányoknál talán kicsit könnyebb mert szexel érzik hogy szeretik.


De most téged nem fog egy lány meghódítani, hogy érezd mennyire szeret. ;Sss

2011. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Khm, Az ugye az úgyse akart lenni
2011. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hazudok, biztos van szeretet hiányom, de ezzel a folyamatos ragaszkodással nem fogok elérni semmit, nem tudom mit csináljak.


Második kérdező az utolsó mondatodat nem értem teljesen.

2011. máj. 28. 21:54
 5/8 anonim válasza:
szerintem neked nagy szeretethiányod van!! többet kéne haverokkal lenni,próbálj boldogabb lenni! és ne csak lányokkal! ezt csak így tudod kiütni.
2011. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

velem ugyanígy van, ha vki kedves velem azt imádom, de most lehet összejön egy hasonló beállítottságú lánnyal aki szintén csókszűz, és már randiztunk:)

Egyébként nálam ez a kapcsolathiány olyanokat is eredményezett, hogy már 12 éveseket is megnézegettem... meg már a mások szerint nem vmi szépek is tetszenek, de lehet alapból nem vagyok válogatós nem tudom...

F17

2011. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, hát utolsó mondatnak annyi értelme volt amit szó szerint jelent. De akkor újra ugye lányoknak szeretet hiány kicsit talán egyszerűbb mert jönnek a pasik udvarolni ergo azt érzi hogy hüü nekem udvarolnak meg tetszem másoknak. De most fiúhoz nem mennek oda, hogy így meg úgy szeretlek. Mi mást jelentene?
2011. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké most már értem
2011. máj. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!