Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek elbűvölőbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elbűvölőbb? Kedvesebb? :. (

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudom, mi van velem.. Állandóan csúnyán beszélek, és csak kevés embernek mutatom azt a jókislány, aranyos énemet, egyépként mindig próbálok kemény lenni. Buszon fiúkkal RÖHÖGÖK (nem nevetek,röhögök!) a mocskos vicceken, csúnyán beszélek, és sokat vagyok flegba. Msnen összebarátkoztam egy fiúval és megbeszéltünk egy randit. És elkergettem! Mert mikor jókedvem van csunya vagyok mert nem gigyelek a mimikámra.. És vigyorgok, kilóg minden fogam.. A nevetésemet rossz hallani.. Hogyan lehetnék bájosabb, érdekesebb, csöndesebb? Olyan kis kedves..

Egyépként rettentően jólelkű vagyok, nem ártanék senkinek sem.. Csak a kortársaimmal.. Áá! Én nem ez vagyok! Találkozom egy fiúval, ha 1 %esélyem is lenne nálla beadom a keménycsajt, hogy lássa én nem egy törékeny barbi vagyok, én fára mászom ha kell, stb.. És nem önmagamat adom!

Ezen mivel lehetne segíteni??? Annyira rossz, így egyedül..


2011. jan. 20. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Egy dugással, hogy végre jól kielégítsenek, és végre lenyugodj!
2011. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

*flegma

bocsi

2011. jan. 20. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem viccböl mondtam a szexet! Egy idő után azok a nők akik nem szexelnek, és még nem is elégítik ki magukat egy idő után, zavartak leszenek , és borzalmasan idegesek kapkodóak, vagy minden rossz nekik vagy minden jó.....tudod kb mint a klimax csak az középkoruaknál jön...
2011. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tomazolika ***** válasza:
Én megválaszoltam a gondod privátban még most is törölgetem a könnyeimet!
2011. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen legyél érzékeny(persze nem kell túlzásba vinni a fiútól függ). Ne add be a keményet, gyertek össze és ha majd valami balhé van akkor mutasd meg neki hogy téged nem lehet csak így beszopatni vagy akármi. Próbálj meg kevesebbet káromkodni vagy legalább csak a "g*ci" szót hanyagold, az olyan csúnya egy lánytól. A nevetésedet meg gyakorold a tükör előtt:D de most komolyan.

Öltözz nőiesen,szexisen azzal is mutasd meg hogy igenis egy "elbűvölő" lány vagy:D Ne beszélj sokat! hagyd a srácot kibontakozni különben is ha nem sokat mondasz el magadról nem sztorizol túl sokat csak még jobban fog érdeklődni utánad:) Legyél kedves, ne agresszív ha mondjuk felidegesít valaki és akarsz egy jó nagyot káromkodni akkor azt ne neki mond hanem valami haverodnak aki már megszokta. Fejleszd a szókincsed mondjuk olvass sokat és a végén már annyira szépen kitudod fejezni a dühödet vagy csak a szimpla indulatot anélkül hogy egy ronda szó ki ne essen a szádon hogy teljesen magabiztos leszel:) nem tudom segítettem e minden esetre sok sikert!:)

2011. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz annyit tennék hozzá, hogy nem baj ha sokat beszélsz, ha azt egy fajta kedves, barátságos hangnemben tedd. Egy lánynak valóban nem állj jól ha keménykedik, oda mondogat, agresszív stb a káromkodás még a kisebb baj. Maga a stílus a ciki.


úgy tűnik óriási szakadék van a között a amilyen vagy valójában, meg a között ahogy viselkedsz. Ismerem ezt az érzést, én is így vagyok néha. Van, hogy úgy érzem szinte senki se ismer igazán. Mert nincs erőm és bátorságom olyannak mutatni magam aki valójában vagyok. Szörnyű helyzet... Emlékszem azokkal éreztem jól magam igazán akik előtt sikerül másképp bemutatkoznom. Régi ismerősök előtt nehéz újra bizonyítani :S


Azt tanácsolom figyelj oda jobban mikor mit mondasz vagy teszel. Előbb gondolkozz, vajon ezt csak megszokásból teszed, vagy tényleg ezt akarod? De ne akarj görcsösen megfelelni másoknak. Egyszerűen csak légy önmagad, egy jólelkű lány, és érezd jól magad a bőrödben :)


Remélem sikerült segítenem


16/f

2011. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
jah és ismerj meg új embereket, nekik már az "új", vagyis igazi éneddel mutatkozz be. Sokat segít, hidd el.
2011. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Épp most jöttem át új iskolába.. És rögtön a kemény csaj lettem mer mindenki ellenséges volt velem. hát beadtam a vagányt mert ők is azt csinálják, így most mindenki utál. Mostmár csöndesebb vagyok, segítek nekik ahol kell, lassan engednek.. Egyépként 14 éves vagyok és a szex nekem.. Nekem nem vágyam jelenleg. Nemtudok csinos lenni, mert nagyon magas vagyok és formátlan. Mindegy mit veszek fel..Köszi a segítségeket.
2011. jan. 20. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne beszélj csúnyán. Engem nagyon tud az ilyen taszítani, mikor egy féloldalnyi szövegelésben kb 15, ha nem több "b**d meg" van, hogy a többi szépséget ne is említsem. Ha elegendő akaratod van, képes vagy befolyásolni, és inkább a nyelvedre harapsz, minthogy kimond. Ne csak kevés embernek mutass jókislányos formát. Ha azt mondod, jólelkű vagy, akkor szerintem nem olyan nehéz levetkőzni a gyermekded tulajdonságokat (mint az ész nélküli röhögés, ami lány hangon tapasztaltan dobhártyát szaggat).

Amúgy ha a fogaid nagyon kilógnak és zavarnak, akkor amennyiben lehetőséged van rá, menj dokihoz és fogszabályzó, mert csodákat képes művelni (alig egy év alatt rendbehozta a fogaimat). Egyéb esetben pedig visszafogottabb nevetés vagy mosolygás, ezt ugyancsak tudod szabályozni.

Nagyon fontos, hogy önmagadat add, azt aki vagy, mert láthatóan nem vagy elégedett a jelenlegi viselkedéseddel.

Szóval a változtatás csak rajtad áll, akarat kérdése.


21L

2011. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi.. egyépként tényleg a baz*meg amit sokat mondok.. nemtudom h szoktam rá.. de mostmár jólesik..de azon vagyok h erről leszokjak!
2011. jan. 20. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!