Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek elbűvölőbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elbűvölőbb? Kedvesebb? :. (

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudom, mi van velem.. Állandóan csúnyán beszélek, és csak kevés embernek mutatom azt a jókislány, aranyos énemet, egyépként mindig próbálok kemény lenni. Buszon fiúkkal RÖHÖGÖK (nem nevetek,röhögök!) a mocskos vicceken, csúnyán beszélek, és sokat vagyok flegba. Msnen összebarátkoztam egy fiúval és megbeszéltünk egy randit. És elkergettem! Mert mikor jókedvem van csunya vagyok mert nem gigyelek a mimikámra.. És vigyorgok, kilóg minden fogam.. A nevetésemet rossz hallani.. Hogyan lehetnék bájosabb, érdekesebb, csöndesebb? Olyan kis kedves..

Egyépként rettentően jólelkű vagyok, nem ártanék senkinek sem.. Csak a kortársaimmal.. Áá! Én nem ez vagyok! Találkozom egy fiúval, ha 1 %esélyem is lenne nálla beadom a keménycsajt, hogy lássa én nem egy törékeny barbi vagyok, én fára mászom ha kell, stb.. És nem önmagamat adom!

Ezen mivel lehetne segíteni??? Annyira rossz, így egyedül..


2011. jan. 20. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm egy időben rászokott a "dik"-ezésre. Az ő érdekében, amint kimondta a szót, mindig jó erősen belecsíptem a karjába. Ez is egy megoldás.
2011. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
próbálj ki csajos dolgokat pl balett vagy vmilyen tánc probálj olyan csajokkal barátkozni akik segítenek a nőessében..
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En is annyi idos vagyok mint te es nekem is az a" kedvenc" csunya szavam de igyekszem leszokni :) tegnap nem mondtam 1 ronda szot sem es tegnap elott pedog csak 1-et , hajra meg tudod csonalni :)
2014. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mintha magamat látnám.. Nem lehet hogy esetleg valami trauma vagy családi gond lehet az oka? Esetleg párkapcsolati probléma? Vagy rossz társaságba keveredtél. A leggyakoribb eset a családi gondok. Nálunk van egy pár ami miatt egy aranyos, kedves csendes lányból egy agresszív, csúnyánbeszélő lett. Mindig a tanáromhoz fordultam aki sajnos most nem tanít nekünk semmit. Eddig angolt tanított, a kedvenc tanárom volt. Neki még most is mindent el tudok mondani, ha kell segít. Én kezdek leszokni a káromkodásról, eleinte nehéz volt de ne add fel. Keress kedves lányokat/fiúkat, legyél az egyik tanár kedvence, ( ezt úgy oldd meg hogy a többiek ne vegyenek róla tudomást, ugyanis akkor utálni fognak..) Sok tanár észrevette hogy milyen vagyok és voltam. Mkndegyik megkérdezte mi a baj de egyszerűen nem tudtam megmondani. De most hogy neki mindent elmondhatok kezdek visszaváltozni. Neked is ezt ajánlanám. :) Remélem segíthettem. Sok sikert. Bocsi a késői válaszért.

12/L

2015. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!