Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Direkt lóg ki a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt lóg ki a lányoknak a bugyijuk?

Figyelt kérdés

Most, hogy már jó idő van, és a lányok is lazán öltözködnek, topban, meg miniszoknyában, egy csomó lánynak kilóg a fenekénél a tangája.

Ami nagyon szexis. :D

De, nem úgy néz ki, hogy direkt letolták a feneküknél a gatyát, hanem mintha véletlen lenne.

Amúgy direkt csinálják, szóval nem véletlen?


2011. máj. 28. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem is kiszokott néha lógni, ha nem veszem észre... igaz van sok olyan lány, aki direkt csinálja, de azért nem kell mindenkiről azt gondolni, hogy k.rva vagy ilyesmi, ha kicsit ki látszik a tangája.
2011. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
néha nekem is kilátszik, ha olyan a nadrágom/tangám hogy nem érzem csipőtájékon mi merre van. nekem pl. soha nem lóg ki direkt.. nemis értem ezt a direkt tanga mutogatást, ki hallott már ilyenről?!?!?! :D
2011. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!