Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Direkt lóg ki a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt lóg ki a lányoknak a bugyijuk?

Figyelt kérdés

Most, hogy már jó idő van, és a lányok is lazán öltözködnek, topban, meg miniszoknyában, egy csomó lánynak kilóg a fenekénél a tangája.

Ami nagyon szexis. :D

De, nem úgy néz ki, hogy direkt letolták a feneküknél a gatyát, hanem mintha véletlen lenne.

Amúgy direkt csinálják, szóval nem véletlen?


2011. máj. 28. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a többség direkt csinálja.
2011. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamutogató hülye kis k.rvák csinálják ezt. Én mindig ellenőrzöm, hogy véletlenül se lógjon ki a tangám, mert rém ciki és közönséges. Persze az említett csoport meg van arról győződve, hogy ez nagyon menő. A másik, hogy én amúgy sem annak a célcsoportnak akarok tetszeni, akik az ilyesmit szexinek tartják.
2011. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Direkt, de ha ezt megjegyzed, akkor besertodnek, hogy mekkora perverz vagy, hogy azt nezed.
2011. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta szabás manapság divat, sokan direkt mutogatják a tangájukat. Szerintem közönséges, de ez az én véleményem. Ennél már csak az a farmer hanyagabb, aminek a segge a lábszárnál lóg. Fúúj!
2011. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek:nem "szép",ha egy lánynak kilóg a bugyija!

És arról mi a véleményetek,amikor egy fiúnak kilóg az alsó nacija?Számomra az is kiábrándító.És a 12 éves lányomnak se tetszik....

2011. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ócska lotyók csinálják. Én sosem csinálom, bár stílusilag gyerekes vagyok. Pl mostanában két copfban hordom a hajam (azóta rám van szállva egy tucat pasi xD)
2011. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasinak lóg ki az alsógatyája az suttyó és igénytelen.
2011. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam direkt csinálni, véletlen.

Bár néha egy-két lány azért is csinálja, mert akkor a fiúknak befog jönni...

2011. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas hülyeség(és nem irigységből mondom)te tényleg szánalmas.Mondjuk már nem vagyok tini,szóval az a férfi korosztály,amelyik engem érdekel kb hasonlóan nevetségesnek gondolhatja.
2011. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
igen van aki direkt de ha csak egy icipicit látszik ki az is leht h véletlen..
2011. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!