Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főként fiúk! Mit viseljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként fiúk! Mit viseljek?

Figyelt kérdés
[link] -> nagyjából nekem is ilyen alakom van. Fiúk, ha egy lánnyal megismerkedtek, akkor számít az, hogy csípőnadrágot vagy rendes, magasított derekú nacit hord?? És ha elviszitek randizni, akkor milyen nacit látnátok rajta?? :)
2011. máj. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
erre kivancsi vagyok en is mert nekem is ilyensmi az alakom.
2011. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha nem veszel fel semmit se. És fiúk előtt ne hangoztassátok a csípő nadrág és a magasított szárú kifejezéseket. Számunkra a szoknya és a farmer szavak léteznek.
2011. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem virágos ruhát vegyél fel. F.
2011. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kisruhát vegyél fel,mert abban nem lesz meleged és nem fogsz izzadni!

De ne túl feszülőset, és ne túl zsák szerűt!

Emeld ki azt a testrészedet amire büszke vagy!De ne túl kihívóan,épp csak szolídan:)

2011. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy milyen ruha van a nőn,engem nem izgat.Barátnőmnek is hasonló alakja van,ő is husis.Annyit tudnék elmondani,hogy legyél nőies,egy ilyen testet egyszerű,praktikus ruhákkal az egekbe lehet emelni.Lényeg,hogy szépnek lásd magadat az adott ruhában,legyen kényelmes,asszem ennyi.Randira sem hiszem,hogy a szanaszétvágott ruha lenne a jó,emelje ki a formáidat,azt jóvan..,egyébként meg,ha már elhívott téged randizni,akkor a testalkatoddal normális esetben már tisztában van-tehát neki ez jön be,akkor nincs mitől félni.22/F
2011. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 muhamadali ***** válasza:
100%
szerintem meg tök mindegy csak látszódjon hogy adsz magadra!
2011. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!