Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vehetném rá hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég régóta tetszett. Beszélőviszonyban nem vagyunk, elvégeztük a sulit már mind a ketten tehát nem látom nap mint nap. Maximum a facebook marad dehát az meg nem túl szimpi... Persze beégni meg nem akarok hogy ráírogatok/felveszem msnre vagy ilyesmi, mert lehet ott röhög a gép előtt. Van valami módszer amivel esetleg rávehetném hogy kezdeményezzen?
2011. máj. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
semmi.
2011. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor làtod, menj oda hozzà és kérdezd meg hogy van?
2011. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nemlenne gáz ha ráirogatnál fb-n vagy msn-en. Ha ő is szimpatizál veled akkor úgyis sinen vagy, ha nem akkormeg akár fejen is állhatnál.
2011. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mind3ótoknak :) Az a baj hogy gyáva nyúl vagyok de lehet rá kéne írni. Még max szóbelin látom de ott nem hinném hogy túl sokat beszélünk majd :S :D
2011. máj. 25. 00:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogymár úgyse találkozol vele érdemben szóval nemgáz ha lekoptat. De amúgycsak úgy érhetsz el sikereket ha próbálkozol. Persze mondhatod h könnyen dumálok, de akkoris így van. Ha csak várod a herceget fehér lovon akkor kevesebb az esélyed, mintha tennél is valamit az ügy érdekében. Amúgy jó ok lehet ráírni, mondjuk vmi szóbeli tétel miatt. Az még nem is lenne akkora nyomulás, de kialakulhatna belőle egy beszélgetés.
2011. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a kérdés és a megközelítés is. Neked tetszik és Te szeretnél tőle, valamit, akkor, hogy akarod rávenni, hogy kezdeményezzen? Az előttem szólók, már írtak pár jó tanácsot szerintem élj velük! Neked kell lépned és tegyél félre minden olyan gondolatot, hogy "gáz", mert hidd el évek múlva lehet bánni fogod. Legrosszabb esetben lekoptat és nem találkozol vele. Na bumm, ha meg sem próbálod, akkor is ez lesz az eredmény, éppen ezért semmi veszíteni valód sincs.
2011. máj. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tök igazatok van csak befürödtem már ilyennel úgyhogy nem szívesen lépek :) De lehet mégis megpróbálom és kivételt teszek.
2011. máj. 25. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a "probléma" lépett fel.

Te léptél? Én is úgy vagyok, hogy nagy eséllyel többé nem látom, ráírnék, de lehet egy lúzer ocsmányságnak tart (ezt azért kétlem), de semmi sem lehetetlen.

Szóval ha ráírok, és lép nyerek, ha nem akkor sem látom többé, de tudom, hogy egy csomó közös ismerősünknek kipletykálja, és mindenki rajtam fog röhögni, főleg, hogy tudják is, mennyire oda voltam/vagyok érte.

2011. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ügy nem haladt semmit de úgy gondoltam hagyom is már :)
2011. jún. 25. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!