Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan híjam el? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan híjam el? Szeretnék vele jobban megismerkedni.

Figyelt kérdés
Már jó pár hete egy áruházban megláttam egy nagyon szép lányt. Ott dolgozik, valami csoportvezető lehet (vagy nem tudom, hogy mondják ezt) Azóta ha tehetem ott vásárlok :), hogy lássam. Közben meg tudtam a nevét (hála a közösségi oldalaknak :D ). Szeretnék vele jobban megismerkedni, mert nagyon tetszik. Csak úgy nem mernék oda menni az üzletbe hozzá (nem is vagyok az a hú de szépség:( ) lehet elküldene és akkor sok ember előtt égnék be... Valami tipp?
2011. máj. 23. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést: *hívjam
2011. máj. 23. 20:14
 2/8 anonim válasza:
írj neki 1 cetlit hogy szeretnél vele megismerkedni mert nagyon szimpatikus... s a tel.számod mellékeld neki.. s ezáltal te megtetted az 1 lépést s minden már csak rajta múlik :)
2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a cetlit hogyan juttatom el hozzá? :D
2011. máj. 23. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja
2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
odaadod neki vagy erre valók a barátok :)
2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát melóhelyén ne is próbálkozz be..


Nyomtass egy névjegykártyát, aminek az egyik felén a legjobb pózban vagy, a másik felére meg ráírod, hogy hívj fel és a telszámod ;)

2011. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom a kreativitásoddal nincs gond :D
2011. máj. 23. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Oda mehetsz záróra környékén és akkor (elvileg) nem lesz sok ember a közelben. :)
2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!