Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves fiú vagyok és nagyon szimpi számomra az egyik 26 éves hölgyismerősöm. Szeretnék vele jobban megismerkedni. Ti csajokat (nem 10 éves lányok véleményét várom), hölgyeket zavarná e 1,5 év korkülömbség a ti részetekről?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnik, de egy 24. decben 25 éves férfi vagyok és nem azt mondom, hogy tetszik, de nagyon is szimpatikus nekem egy 26 éves csaj, akivel futólag ismerjük is egymást (diákként anno együtt dolgoztunk egy gyárban). Szívesen megismerkednék vele közelebbről is, csak nem tudom zavarná e hogy 1,5 évvel fiatalabb vagyok. Ti lányok, hölgyek mennyire zavar ha a pasi kicsit fiatalabb, mint ti? Elmondom, komoly, érett gondolkodású pasi vagyok, aki már szeretne családot, s keresem azt a személyt, aki az énem másik fele.
2010. máj. 4. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
sok a másfél év.Maximum egy hét korkülönbség lehet.
2010. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na hát 1,5 az lóf@sz. Már 15 évnél is több különbséget is láttam a nő részéről.
2010. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én srác vagyok és a lényeg, hogy amikor 20 voltam akkor 26 éves barátnőm volt, akivel másfél évig voltunk eggyütt. Szerintem ez a másfél év semmi.

Sok sikert a csajszihoz ;)

2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érett vagy nem lehet gond. Bár ez az ő személyiségétől is függ. Nekem nagyon nem jött össze, többé nem próbálnám meg.26n
2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

...próba cseresznye.

2010. máj. 5. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag tőle függ. Én nem járnék fiatalabb pasival semmi pénzért, de azért ha jól néz ki, akkor alaposan megdugatnám magam vele.
2010. máj. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2:13-as


Nem a sex miatt kell.

Ő nagyon szép hölgyemény, művelt és közvetlen.

Önmagáért kellene.

2010. máj. 9. 02:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, ismerek idösebb házaspárt akiknél 2 év a korkül.a nö idösebb..Nekem is 1 évvel fiatalabb srác tetszik... :)
2010. máj. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg mi mit gondolunk, hanem hogy ő mit gondol.
2010. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!