Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség lenne ha tartanám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ha tartanám a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
Ban egy srác akivel neten beszélgettem sokat aztán találkoztunk de úgy hogy van egy srác és annak a éegjobb haverja de belém a srác szerelmes (én nemakarok attol a sráctól semmit) és mondta a srác hogy hajtott volna rám csak mivel legjobb haverja szeret ezért nemteszi meg. Ezért unokahugomra mászott rá. Végül megtudtam hogy le akarta smárolni. Másnap találkoztunk megint igy többen akkor engem is leakart de nem engedtem, mert egy másodperc és lebukhattunk volna. Később megtudtam hogy volt olyan hogy egyszerre 17 csajt hülyített és ebből néggyel leis feküdt. Aztán meg elhivott hogy mennyünk kettesben sétálni. Annyi a baj hogy én az ilyen nőcsábász pasikat rühellem, de valamiért ha beszélgetek vele meg minden megdobban a szívem. (Ja és én nemis szeretnék lefeküdni sem vele) Ja a legszebb az egészben hogy van barátnője. Gondoltam rá hogy elmegyek vele de csak hülyülünk és megtartom havernak mert amugy jól érzem magam vele. Szerintetek? (bár igy kicsit tényleg elég bunkónak látszik de nektek mi a véleményetek az ilyen pasikról?
2011. máj. 15. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
en nem tartanam vele a kapcsolatot..
2011. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne, még havernak sem. Ha ilyen a hozzáállása, az okozhat még gondokat. Gondolj csak bele, hogy lesz alkalma még elcsábítani és akkor ki fog használni, vagy pl. neked lesz barátod, és akkor kavar majd be.

Sok jó fej srác van rajta kívül, akikkel haverkodhatsz.

23/L

2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!