Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem magamban, hogy nem sajnáltatom magam, hogy nincs senkim meg hasonló. Eltökéltem, hogy a sarkamra állok és teszek magamért mert más nem fog... Ma délután álltam a buszmegállóban, mellettem egy szép leányzó várakozott. Erőt vettem magamon és leszólítottam, elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy majdnem ott lakik ahol én.. egészen hazáig beszélgettünk,megnevetettem, sokat mesélt magáról és majdnem haza kísértem (csak az utcája széléig). Szerintetek az jó jel, hogy megnevettettem és sokat mesélt magáról illetve nem csak 1 szavas válaszokat adott? Mi legyen a következő lépésem? Nem szeretném, ha azt hinné hogy tolakodó lennék, őszintén szólva ő az első lány akit így ismertem meg :).Bejelöljem facebookon, vagy hogy kéne továbblépni úgy hogy ne vegye tolakodásnak?
2011. máj. 13. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Belefér. A lényeg az, hogy ne higgye, hogy csak miatta vagy ott megint. Később, amikor már jobban megismert, majd bevallhatod neki, de egyelőre ez ijesztő is lehet a számára.
2011. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!