Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi legyen a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen a következő lépés? 22L

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, és úgy köszöntünk el, hogy találkozunk egy hét múlva. Minden rendben ment, telefonszámot cseréltünk, sokat beszélgettünk. Búcsúzáskor is említette h akkor találkozunk, örült hogy megismert.

Feltétlenül ki kell várni az egy hetet, hogy beszéljünk?Eddig nem keresett..ha írok neki szerintetek az nem lenne túlzás? Hogy jól éreztem magam és szívesen találkozok vele újra!?


2010. dec. 11. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Írhatsz de ne azt hogy"jól éreztem magam és szívesen találkozok vele újra!?"
2010. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze nem is így gondoltam szó szerint, csak jelzés szinten. Köszi a választ.
2010. dec. 11. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam tartja magát a szokás, hogy a férfinek kell először jelentkeznie, de ahogy látod, bár ez az egy hét irreálisan sok idő. Ha jó volt a randi, illene 2-3napon belül legkésőbb telefonálni. Nekem az a benyomásom, ha egy pasit érdeklek megteszi, ha nem akkor meg nem. Volt olyan randim, amin minden rendben volt, még mondogatta is, hogy majd legközelebbi tali, utána meg nem keresett többet, én írtam 3 nap után, hogy mi van, akkor is a terelés ment. Na szóval, én azért még várnék, hogy ő jelentkezzen.
2010. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nekem az a benyomásom, ha egy pasit érdeklek megteszi, ha nem akkor meg nem."


Miért, neked nem kell tenni semmit a kapcsolatért, csak a férfinak? Gondolom azt is elvárod, hogy mindent ő fizessen a randikon, csak mert te jó nőnek képzeled magad.


A kérdezőnek meg, lehet, hogy csak te élted bele magad a dologba és nem voltál rá jelentősebb hatással és nem is fog keresni, de te is tudod használni a telefont, nem.

2010. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az az egy mondatom, a randi utáni jelentkezésre vonatkozott, de Te olyan dolgot szűrtél le belőle, aminek köze nincs hozzá. Azért mert elvárom, hogy egy férfi legyen kezdeményező, udvarias, tudjon udvarolni, nem hiszem, hogy azt jelenti, hogy fizessen helyettem.
2010. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!