Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha diszkóban táncolok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha diszkóban táncolok egy csajjal, látom, h. tetszek neki, stb. mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Csók, ölelés, fogdosás, ujjazás mi legyen a sorrend?
2011. márc. 28. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Öcsém sok mindent csináltam már csajokkal, van pár sikersztorim. Az, hogy felszedsz egy csajt, táncolsz vele és ott a tánctéren megujjazod, az awesomeness...
2011. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem is az XD, máshol olvastam, szóval akkor ne ujjazzam? XD, de tényleg amúgy mi a 2. lépés?
2011. márc. 28. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
nagy kuräkkal lehet csinálni, aki csak kicsit azt viheted ki a kocsival megkefélni, aki normális az csók tapi smár meg ilyenek.
2011. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ölelés..csók..első bulin szerintem ennyi elég,nem ?:D

telszám csere meg ilyesmi...utánna a többi.

felénk így megy :O:D

2011. márc. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik kérdésből az derül ki, hogy meg kell kérdezned, hogy fent van-e fészbukon.
2011. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na akkor ha facebook profilomrol kerdeznel nalam nem lenne sok eselyed, mivel nincs ott profilom..:)

Amugy szerintem, ha mar tancoltok es jol elvagytok, jonni fog az magatol, hogy mit kell tenni nem kell megtervezni.

2011. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Következő lépés? Jobbra kettő? balra egy, és csácsácsá !
2011. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem csók mehet és utána megkérdezed a nevét vagy telefonszámát... de ha a neve megvan akkor már fészbúkon lehet továbbmenni. Nekem is volt olyan, hogy smároltam a csajjal és odaadtam neki a telómat, hogy vegye fel magát fészbúkon, mert olyan részeg voltam, hogy elfelejtettem vna a nevét én meg nem tudtam volna beírni a nevét...:D ilyen is volt:D
2011. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ölelés és kis tapi belefér és ha tényleg tetszel neki, akkor csók - legalábbis én(19/L) most ennyit engedtem a srácnak, aki nagyon tetszett, hazakísért és telefonszámot cseréltünk, most itt tartunk


szerintem merj kezdeményezni, ha nem tetszik neki amit csinálsz úgyis szól érte :)

2011. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!