Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem magamban, hogy nem sajnáltatom magam, hogy nincs senkim meg hasonló. Eltökéltem, hogy a sarkamra állok és teszek magamért mert más nem fog... Ma délután álltam a buszmegállóban, mellettem egy szép leányzó várakozott. Erőt vettem magamon és leszólítottam, elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy majdnem ott lakik ahol én.. egészen hazáig beszélgettünk,megnevetettem, sokat mesélt magáról és majdnem haza kísértem (csak az utcája széléig). Szerintetek az jó jel, hogy megnevettettem és sokat mesélt magáról illetve nem csak 1 szavas válaszokat adott? Mi legyen a következő lépésem? Nem szeretném, ha azt hinné hogy tolakodó lennék, őszintén szólva ő az első lány akit így ismertem meg :).Bejelöljem facebookon, vagy hogy kéne továbblépni úgy hogy ne vegye tolakodásnak?
2011. máj. 13. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én 19/f ő 17/l :)
2011. máj. 13. 22:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: gratulálok! 10 férfiból 8 nem mer ilyesmit megtenni (te és én vagyunk a 9. és 10.).

Most annyi a dolgod, hogy nem teszel semmit pár napig, s a jövő hét folyamán valamikor bejelölöd facebook-on, vagy pedig felveszed msn-re.

Ezután pedig idő kérdése lesz, hogy mikor hívod el randira.


Sok sikert!

2011. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a választ :)
2011. máj. 13. 22:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék más véleményére is:D
2011. máj. 13. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az előző válaszadó válaszában benne van minden. :)

msn cím csere után már gördülékenyebb lesz a dolog...


(25/L)

2011. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
facen jelöldbe dumáljatok majd kérd msn cimét:D és ha adja nyert ügyed van :)))
2011. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!

Pár nap várakozás után bejelölöd fb-n. Ha ott levélben v. chat-en minden jól alakul, akkor elhívod valahová.

2011. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most néztem hogy már több hónapja nem volt fb-n arra gondoltam, hogy ugyan akkor felszállok az ottani buszmegállóban ahol összefutottunk(ugyanazon a napon), szerintetek jó ötlet?
2011. máj. 15. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mondtad-e neki, hogy te tulajdonképpen mi járatban vagy olyankor arrafelé. Ez csak azért fontos, hogy nehogy azt higgye, hogy zaklatni akarod.
2011. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem nem mondtam neki, de ha mondtam akkor is azt mondhattam, hogy külön infótanárnál voltam. Tudom, hogy a füllentés nem szép dolog, de arra gondoltam ,hogy ezt mondanám neki :S szerintetek ez még belefér ?:$
2011. máj. 15. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!