Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
sziasztok! a segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni. arról lenne szó, hogy én kinéztem magamnak egy srácot. azt kell tudni rólam, hogy nem vagyok a pasik álma, szerintem. nem azt mondom, hogy ronda vagyok. de szépnek sem tartom magam. mindegy, nem térek el a tárgytól. szóval még nem volt pasim, mert sokakkal ellentétben én nem rakok fel magamról provokáló képeket bizonyos portálokra. az is csoda, ha van igazolványképem. lényeg a lényeg, hogy most csináltam magamról egy elfogadható képet, és bejelöltem a kiszemeltemet. egy olyan oldalon (f@acebook) jelöltem be, ahol nem látni, hogy ki nézi meg az adatlapod, ami ebben az esetben rossz. mert így látná, hogy mindig nézem, és talán kezdeményezne... na mindegy, szóval bejelöltem, de nem tudom mi legyen a következő lépés. én nem akarok nyomulni rá, de a tudtára is szeretném adni, hogy szívesen megismerném.. egyenlőre fenn vagyok állandóan a cseten és várom, hogy rám írjon= várok a csodára :D mit kéne tennem? msnre nem merem felvenni, félek a visszautasítástól.. 17/L
2010. aug. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mered felvenni? Két eset lehetséges.

1.) Örül neked, jól elbeszélgettek és lesz is valami

2.) Visszautasít, de legalább tudod, hogy nem te kellesz neki, és nem vesztegetsz el x hónapot/évet a semmire.

2010. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ráírhatnál facebookon a chaten :) ne arra várj hogy Ő írjon Rád, mert végülis Te vetted fel Őt :))
2010. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nem lehet sztem.Főleg ha azt mondod nem vagy egy vérbombázó de ez a kép jól sikerült...mi van ha élőben kell találkoznotok?Egy osztálytársam ugyanígy kinézett vkit a wiwen,egy nagyon nagyon szép csajt,aki néha más csajjal volt a képeken.Megbeszélték a randit,ott is volt mind2 csaj,de kiderült h akivel megbeszélte a randit,az a nagyon csúnya lány,aki csak néhány képen van rajta,a többi kép mind a bnőjéről volt!!!!Elég gáz szitu..
2010. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

nem volt pasid pedig 17 éves vagy?! lol de gáz.

én tizenhárom vok és már volt több pasim is. xD

2010. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú az utolsó vagy szórakozik vagy egy rohadt kis p.csa :D
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

21:22 es gratulálok 1 kib4szottnagy rib4nc vagy és még sokkal nagyobb leszel :)

lol de gáz XDD

2010. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
beszélgess vele hagy utasítson vissza aztán szépülj meg hogy téged akarjon mindennél jobban aztán meg ne foglalkozz vele :D wáháhá
2010. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!