Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma mikor megöleltem akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mikor megöleltem akkor a fülébe súgtam, hogy ezt egész nap el tudnám viselni. Ő erre jobban odabújt és azt mondta, hogy énisss. Ez jó?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

2 hónapja nem merek lépni :$

Ma megöleltem már nem először :)

De nem merek többet lépni :S

Mit csináljak ? :(


2011. máj. 9. 20:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

a többi meg dögöljön meg...

ha meg nem tetszik a kérdés akkor kur_vára nem kötelező válaszolni -.-"

2011. máj. 9. 21:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem az h nem tetszik,hanem hogy már X kérédst feladtál azt még mindig nem mered megtenni,hohy odalépsz,átkarolod a derekát és megcsókolod...látszik h ő is akarja,és te is...mit vacakolsz annyit?!nehogy már megvárd hogy ő lépjen...
2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 hümi ***** válasza:

ne legyél már ilyen: "a többi meg dögöljön meg..." : (

itt aranyosan leírod ezt a love storyt és akkor ilyen választ írsz :(

hidd el a csaj is akarja már, mitől félsz?! : )

szerintem a lány csak azt várja, hogy mikor lééépsz már :DD

CSÓKOT,CSÓKOT! :D

2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

jó bäszki de felidegesít az h írok ki normálisan egy kérdést ezek meg itt gec!znek velem :S

Mi van akkor ha kiírtam mér előtte ? semmi -.-"

2011. máj. 9. 22:53
 15/20 anonim ***** válasza:
Jójó, nincs semmi! Nem g_cizni akarunk veled, csak h csókold már meg végre szegényt!! Különben ő fog írni ide nekünk, h "Tök jó l megvagyunk a barátommal, de nem hajlandó megcsókolni, mi lehet velem a baj?" És tudod mi lesz 10-ből 5 válasz? Az h büdös a szááád. Szerintem ne hagyd idáig fajulni a dolgokat hanem csak csókold meg, hadd legyen mindenki boldog. Jah! És számolj be nekünk róla!!!
2011. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát ez készxD

Én is mondom neki,hogy csókolja már meg....dehát egyszerűen nem értixD

2011. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ma reggel a vonaton vagy 30 percen keresztül ölelkeztünk *.* :) Olyan jóóó volt <3 el is aludt ^^
2011. máj. 10. 19:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg holnap megcsókolhatod :D
2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, holnap jöhet a csók. (vagy csak a puszi? :D)
2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 hümi ***** válasza:
egyem meg de aranyos :D holnap lépj még egyet, ha már látod hogy ő is szeretné akkor legyen egy szájrapuszi aztán csók : ) :D na hajrá,hajráá!
2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!