Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hianyzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hianyzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel amikor talalkoztam mindig ott voltal a barataim. Megakart csokolni de az egyik fiubaratom feltekenysegi rohamot kapott es vegig bamult minket a legjobb baratnommel nehogy vlm bantodasom essen. Egy ideje mar nem beszeltunk mivel az apja nem engedi ki es tanulnia kell mert bukasra all de nagyon hianyzik.Azt mondta varjak de nem tudom meddig birom nelkule. Tenyleg elszurtam azzal hogy nem tudtam a barataimat levakarni magamrol? Mit tegyek?
2011. máj. 2. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hány tárgyól áll bukásra. egyébként meg menj elé suli után.
2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16 eves 4 targybol

Nem tudom ha jo otlet lenne. Mivel nem beszeltunk mar egy honapja.

2011. máj. 2. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel, viszont az egész nyarat felejtsd el vele, 4 tárgyból átmenni nem könnyű dolog. Mibe jár, gimi, szki, szk?
2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
liceum
2011. máj. 2. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
erdélyi vagy?:)
2011. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy felejtősnek kéne lennie az egésznek... egyrészt miért áll 4 tantárgyból bukásra?! gondolom akkor a többi jegyei sem túl jók... és jah, a nyarat mindenképpen felejtsd el vele
2011. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát igen,a tanulás, a tanulás! a legrosszabb, hogy tényleg fontos. szerintem ne add fel! ne lógj a nyakán, mert nem fog tudni koncentrálni.szerintem nem rontottad el. ja, és ne hagyd hogy megszakadjon vele a kapcsolat! hetente sms-ezz vele, ne minden nap, mert elfárad, de tartsd vele a kapcsolatot, most biztosan neki is nehéz ahogy neked is. tudni fogja, hogy nem felejtetted el :)
2011. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak 4 tárgyból áll bukásra :D

tökéletesebb pasit a világon nem találsz :D

2011. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek....Hol élsz xDDD

"Csak" 4 tárgyból...na jó, biztos csak viccelsz.

2011. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
KABBE A KUKIJÁT
2011. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!