Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hiányzik a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hiányzik a szerelem. (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék végre szerelmes lenni, persze nem a fiú barátaim közül valakibe. Még ha viszonzatlan lenne, is bármennyire szenvednék örülnék, hogy érzek valamit. Elég rossz így, mert félek, hogy nem is ismerném fel, hogy szerelmes vagyok, vagy összekeverném egy sima vonzódással. 12évesen voltam szerelmes olyan másfél évig viszonzatlanul. Tudom, hogy még nagyon fiatal vagyok, de így olyan üresnek érzem néha magamat. Valaki volt már így? Mikor lettetek újra szerelmesek az első után? Hogy volt? 15/L
2011. máj. 23. 18:15
 1/5 tsz-tag ***** válasza:
nekem olyan 2-3 év elteltével....annak is vagy 4 éve :D amugy hogy érted hogy szeretnél szerelmes lenni de nem a barátaid körébe?egy tök független embert akarsz felcsípni?
2011. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, hanem van egy srác akivel szinte egymás másik fele vagyunk, és nagyon hasonlít a gondolkodásunk, többször mondtunk egyszerre dolgokat, ugyan az az ízlésünk, a gondolkodásunk, jóformán belső értékeket nézve ő lenne a tökéletes számomra. Külső értékekben is ha nem lenne nálam alacsonyabb, akkor már tökély. A probléma csak az, hogy bár jó fejnek tart, és néha kapok tőle célzásokat, de nem gondolhatja komolyan, mert ha viszont valaki megkérdezi, hogy bejövök-e neki azt mondja, hogy nem vagyok az esete. A lényeg, hogy belé semmi képen sem akarok szerelmes lenni, ameddig ő sem az. Márpedig nem az. Nagyon sokat számít nekem, mint haver/barát is, és nem akarom elveszíteni. Na meg hát osztálytársam is, úgyhogy amúgy sem lenne szerencsés.:)
2011. máj. 23. 18:26
 3/5 tsz-tag ***** válasza:
hát te tudod...minél régebbi a barátság annál értékesebb(buddhista tanmese) amúgy megnyugtatásodra szolgáljon: ő még lehet nálad magasabb, és egyszer nem lesztek már osztálytársak.A szerelmet nem keresni kell, majd jön az magától csak ismerkedni kell.Bár nemtudom hol laksz, mik a lehetőségeid, de ezt nem lehet erőltetni amúgy sem.Amúgy mondom, énis sokáig szeretettem ezt azt viszonzatlanul és kellett várnom jó ideig míg eljött az én időm...bár annak is leáldozott:D
2011. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül is még nagyon fiatal vagyok, ráérek. Csak néha hiányzik maga az érzés. Emiatt képes vagyok azt hinni, hogy szerelmes vagyok valakibe, akit valójában máshogy szeretek. Ezért nehéz csak. Meg az a tiszta érzés hiányzik. (:
2011. máj. 23. 18:33
 5/5 anonim válasza:

én pontosan igyvagyok ezzel!! irgalatlanul hianyzik hogy valakihez odabujhassak és együtlehessek a szerelmemmel ...

15/F

2011. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!