Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelt kérdés

Még az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok elmebeteg, én is nagyon sokat tűnődöm rajta, mert bár nagyon szeretném elég megfontolt embernek tartom magam. Tehát kérlek titeket, hogy a "te egy elmebeteg r*banc" vagy és hasonló dolgokat mellőzzük. A történet a következő: Megismertem a chaten egy Németországban élő skandináv férfit. Tudom kicsit "kínos", én kifejezetten a chates kapcsolatok ellen voltam eddig, nyelvtanulás céljából léptem fel, aztán miután elkezdtünk beszélgetni, még utána se gondoltam semmi komolyra, aztán még többet beszélgetünk, aztán még többet, aztán már kamerán, telefonon is, majd hagyományos módon is leveleztünk, képeslapokat küldtünk etc. Most felmerült az a dolog,hogy esetleg jó lenne találkozni, úgy volt ő jön ide, szerintem jönne is,ha nagyon akarnám, de elég kínos lenne szállodába küldeni, ha ő amúgy meghívna magához. Haza meg még se hozhatom első randi után, ugye értitek...Ezért abban maradtunk, hogy én utazom Németországba, ő egyedül él, nem lenne gond a szülőkkel sem. Viszont még sose jártam ott,ráadásul kapásból 3hétre mennék, mert csak úgy van emberi áron jegy, valamint ő is elég hűvös, én is, 2 nap alatt nem igazán tudnánk kibontakozni. A német nyelvet relatíve jól beszélem,az a közös nyelvünk, az angolt egyelőre még nem igazán. Ha ő cserben hagyna és nem jönne ki elém, tuti nem találnék magamnak szállást, mert nagyon drága, haza jönni se tudnék 3 hétnél korábban, esetleg vonattal, de úgy tudom csak Münchenből van átszállás nélkül haza, nem igazán tájékozódom valami jól. Viszont nem vagyok hülye, bár elképzelni se tudom, hogy átvágna, mindenképp kitalálok egy B tervet is, bár az nem lesz egyszerű. Még utoljára muszáj elmondanom, hogy akárki miatt nem utaznék ki, és bár eléggé megkedveltem, tudom, hogy személyesen, igazán még nem ismerem, de szeretném megismerni. Ti utaznátok a helyemben? Illetve mit gondoltok erről az egészről? Kérlek titeket, tiszteljetek meg az emberi hangemmel. ELőre is köszönöm szépen!


21L


2011. máj. 2. 13:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam szólok, most ott tartunk, ő jön, aztán én. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. máj. 3. 09:02
 22/25 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon ismerkedtetek össze? :)
2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ha elárulod miért kérded, elmondom. Nem titok persze, csak érdekel miért fontos.
2011. máj. 3. 16:22
 24/25 A kérdező kommentje:
Írhatsz privátot is, igazából azt többször nézem, gyakorira nem szeretnék rászokni, de még egy ideig felnézek, hátha jön valami hasznos tanács.
2011. máj. 3. 16:23
 25/25 A kérdező kommentje:
Természetesen az eddigieken kívül.:)
2011. máj. 3. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!