Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelt kérdés

Még az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok elmebeteg, én is nagyon sokat tűnődöm rajta, mert bár nagyon szeretném elég megfontolt embernek tartom magam. Tehát kérlek titeket, hogy a "te egy elmebeteg r*banc" vagy és hasonló dolgokat mellőzzük. A történet a következő: Megismertem a chaten egy Németországban élő skandináv férfit. Tudom kicsit "kínos", én kifejezetten a chates kapcsolatok ellen voltam eddig, nyelvtanulás céljából léptem fel, aztán miután elkezdtünk beszélgetni, még utána se gondoltam semmi komolyra, aztán még többet beszélgetünk, aztán még többet, aztán már kamerán, telefonon is, majd hagyományos módon is leveleztünk, képeslapokat küldtünk etc. Most felmerült az a dolog,hogy esetleg jó lenne találkozni, úgy volt ő jön ide, szerintem jönne is,ha nagyon akarnám, de elég kínos lenne szállodába küldeni, ha ő amúgy meghívna magához. Haza meg még se hozhatom első randi után, ugye értitek...Ezért abban maradtunk, hogy én utazom Németországba, ő egyedül él, nem lenne gond a szülőkkel sem. Viszont még sose jártam ott,ráadásul kapásból 3hétre mennék, mert csak úgy van emberi áron jegy, valamint ő is elég hűvös, én is, 2 nap alatt nem igazán tudnánk kibontakozni. A német nyelvet relatíve jól beszélem,az a közös nyelvünk, az angolt egyelőre még nem igazán. Ha ő cserben hagyna és nem jönne ki elém, tuti nem találnék magamnak szállást, mert nagyon drága, haza jönni se tudnék 3 hétnél korábban, esetleg vonattal, de úgy tudom csak Münchenből van átszállás nélkül haza, nem igazán tájékozódom valami jól. Viszont nem vagyok hülye, bár elképzelni se tudom, hogy átvágna, mindenképp kitalálok egy B tervet is, bár az nem lesz egyszerű. Még utoljára muszáj elmondanom, hogy akárki miatt nem utaznék ki, és bár eléggé megkedveltem, tudom, hogy személyesen, igazán még nem ismerem, de szeretném megismerni. Ti utaznátok a helyemben? Illetve mit gondoltok erről az egészről? Kérlek titeket, tiszteljetek meg az emberi hangemmel. ELőre is köszönöm szépen!


21L


2011. máj. 2. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad meg, mióta ismered, mennyit beszéltetek már!

Mert ugye nem mindegy, hogy fél éve vagy 1 éve beszéltek minden nap, vagy 1 hete "ismered", 4. napon beszéltetek telefonon.

Amúgy én ha a helyedben lennék, bevállalnám az utat, bár tudom magamról, hogy felelőtlen vagyok.

Az, hogy "mi van, ha cserben hagy", a kisebb gond. Ha nem jönne elém a reptérre, akkor feltalálnám magam, én inkább attól félnék, hogy nem olyan ember, mint amilyennek megismertem, és ki tudja, mit akar.


Hát, azt hiszem, ezzel most segítettem is, meg nem is...


22/L

2011. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Talán még az fontos lehet, hogy ő 27 éves, nem olyan nagy korkülönbség.
2011. máj. 2. 13:12
 3/25 anonim ***** válasza:
én biztos nem mennék ki...24/N
2011. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én így, hogy nincs ott másik, megbízható ismerősöm nem mernék belevágni. De én egy gyáva ember vagyok. Sok sikert! És jó döntést.


22/L

2011. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod.:) Pár hónapja ismerem, nem olyan nagyon rég, viszont kb napi 5órát beszélgetünk, miközben én itthon takarítok, akkor is be van kapcsolva a mikrofon.:) Tanulok, kicsit segítek itthon, aztán beszélünk, ez van minden nap, egy napot se hagytunk ki. Pedig régen havi 2-3x kapcsoltam be a gépet, úgyhogy ez elég nagy dolog tőlem. Egyébként olyan szívesen beszélgetnék erről egy nővel, egy kívülálló mindig kevésbé elfogult,de nekem csak fiú barátaim vannak...Ha esetleg valaki írna az email címemre egy msn címet vagy valamit, nagyon megköszönném, lehet gyerekes, de most először érzek rá késztetést, hogy beszéljek erről egy nővel,és máshogy most nincs lehetőségem.

2011. máj. 2. 13:16
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző 2. Ha esetleg tudnátok egy kis indoklást is adni, pozitív és negatív oldalról, bár valószínűleg ugyanazt gondoljátok,mint én, csak félek,hogy kissé elfogult vagyok, jó döntést szeretnék hozni.
2011. máj. 2. 13:17
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!Annyit tudok írni amit Te is leírtál:

Én szívesen mennék de én is félnék a helyedben.Ezt neked kel eldönteni de jól teszed ha lesz egy használható B terved a biztonság kedvéért!De nem hinném,hogy átvágna téged de azért jobb félni mint megijedni nem igaz?!:-)

Sok sikert az utazáshoz,majd írd meg itt,hogy hogyan sikerült:-)puszilak:-)

21/L

2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én inkább meghivnám MO-ra, és szállodába. Ez itt Nyugaton (itt élek már sok éve) tejlesen természetes, a legtöbb vendéget nem a lakásba hivják meg, csak az egész közeli családtagokat - sokszor unokatestvéreket már szállodába.

Mindenképpen igy lenne könnyebb a személyes ismerkedés is, meg ha esetleg nem jöttök ki egymással, akkor egyszerübb véget vetni a találkozónak.

Ha kimégy Németországba, akkor eléggé ki vagy szolgáltatva, nem irtad, hogy hol laknál, de az ö lakásában azért elég kockázatos. Ezen kivül az is elöfordulhat (mégha nem is valószinü), hogy kihasznál, esetleg kényszerit arra, hogy prosituáltként dolgozz, stb.

Semmiképpen sem mennék 3 hétre, mert ha két nap után eleged van belöle, akkor mit csinálsz utána ott egyedül, munka, pénz és szállás nélkül?

Tehát elöször mindenképpen legyél óvatos, és a biztonság legyen elötérben, ne a kalandvágy.

Ezt úgy irom, hogy elég sok olyan ismerösöm van, akik interneten keresztül ismerték meg egymást, és minden probléma nélkül zajlottak a találkozások, de elsö találkozának mindenképpen olyan helyet választanék, ahol én - mint fiatal nö - vagyok otthon és helyzeti elönyben.

2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az egyből szembetűnik, hogy bezsongtál. :)


De én nem mernék egy ilyen dologba belevágni... a helyedben inkább maradnék a helyemen és jöjjön a srác hozzád, ha annyira kíváncsi rád.


Nem mellesleg nagyon sok veszélynek lennél kitéve egyedüli (női) utazóként egy (számodra) ismeretlen országban.


Szóval, a helyedbe nem mennék sehova.


Ha el is jönne a srác hozzád, biztos találnátok rá megoldást, hogy hol aludjon. Megértem, hogy nem akarnád hotelbe küldeni de hát csak van ismerősöd, barátod, akiknél megszállhatna ideiglenesen, nem?

2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát én semmiképp nem mennék egyedül a helyedben. És ha nem oylna amilyennek megismerted? Nem tudhatod milyen. Lehet, hogy valami elmebeteg vagy perverz vagy bűnöző vagy akármi ilyen. Ott aztán azt csinálhat veled amit csak akar, nem tudsz majd segítséget kérni senkitől. Nagyon rizikós, úgyh biztos nem mennék,max valami barátommal, akire tudom h számíthatok és nem eshet bajom. Sztem vigyázz mert a mai világban sosem tudhatod.
2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!