Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A nagy utazás.

Figyelt kérdés

Még az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok elmebeteg, én is nagyon sokat tűnődöm rajta, mert bár nagyon szeretném elég megfontolt embernek tartom magam. Tehát kérlek titeket, hogy a "te egy elmebeteg r*banc" vagy és hasonló dolgokat mellőzzük. A történet a következő: Megismertem a chaten egy Németországban élő skandináv férfit. Tudom kicsit "kínos", én kifejezetten a chates kapcsolatok ellen voltam eddig, nyelvtanulás céljából léptem fel, aztán miután elkezdtünk beszélgetni, még utána se gondoltam semmi komolyra, aztán még többet beszélgetünk, aztán még többet, aztán már kamerán, telefonon is, majd hagyományos módon is leveleztünk, képeslapokat küldtünk etc. Most felmerült az a dolog,hogy esetleg jó lenne találkozni, úgy volt ő jön ide, szerintem jönne is,ha nagyon akarnám, de elég kínos lenne szállodába küldeni, ha ő amúgy meghívna magához. Haza meg még se hozhatom első randi után, ugye értitek...Ezért abban maradtunk, hogy én utazom Németországba, ő egyedül él, nem lenne gond a szülőkkel sem. Viszont még sose jártam ott,ráadásul kapásból 3hétre mennék, mert csak úgy van emberi áron jegy, valamint ő is elég hűvös, én is, 2 nap alatt nem igazán tudnánk kibontakozni. A német nyelvet relatíve jól beszélem,az a közös nyelvünk, az angolt egyelőre még nem igazán. Ha ő cserben hagyna és nem jönne ki elém, tuti nem találnék magamnak szállást, mert nagyon drága, haza jönni se tudnék 3 hétnél korábban, esetleg vonattal, de úgy tudom csak Münchenből van átszállás nélkül haza, nem igazán tájékozódom valami jól. Viszont nem vagyok hülye, bár elképzelni se tudom, hogy átvágna, mindenképp kitalálok egy B tervet is, bár az nem lesz egyszerű. Még utoljára muszáj elmondanom, hogy akárki miatt nem utaznék ki, és bár eléggé megkedveltem, tudom, hogy személyesen, igazán még nem ismerem, de szeretném megismerni. Ti utaznátok a helyemben? Illetve mit gondoltok erről az egészről? Kérlek titeket, tiszteljetek meg az emberi hangemmel. ELőre is köszönöm szépen!


21L


2011. máj. 2. 13:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Megadom az msn-em!


Első válaszoló

2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Én nem utaznék, mert nem vagyok olyan bátor és azért nem bízok meg annyira egy olyan emberben akivel még nem is találkoztam személyesen. Szerintem hamarosan itt a jó idő, hívd le a Balatonra és nyaraljatok egyet :D

Legalábbis én ezt tenném :D

2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A ma 13:17-es vagyok, ha akarod, irj privátban, szivesen válaszolok.
2011. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyedül ne menj külföldre! Szerintem itthon menjetek el hotelbe. Megértheti hogy te nem egyedül laksz és ezért nem tud hozzátok menni. Egyébként gondold át van ennek értelme? Ha komolyabb lenne a dolog te elköltöznél külföldre?
2011. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

hát igen. mostanság elég sok rossz sztorit lehet hallani ilyenről. hát. győződj meg róla h hova mész. Kérj tőle fényképeket a városról, a házáról stb. (am azt nem vágom h első randi után nem vihetsz haza csávót, de anyudék megengedik h egy vadidegen emberhez kiutazz 3 hétre?).

nem tudok jó tanácsot adni. o.O az a legbiztosabb h ha ő jön hozzád, és mind a ketten elmentek egy szállodába (pl. 1 hétre). nem kell ilyen 4 csillagos valami...:D ez a legbiztosabb....

2011. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13:30 Haza hozhatnám persze, nem mondanák a szüleim, hogy ne, mert azon az elven vannak, hogyha tiltanak az rosszabb,és eléggé bejött ez nekik, mert az tipikus "jókislány" vagyok, én még soha senkit nem hoztam haza,és nem is szeretnék, amíg nem tudom biztosan, hogy van értelme, így értettem...
2011. máj. 2. 13:33
 17/25 A kérdező kommentje:

Közben volt pár kérdés...

1. Ha komoly lenne, nem tudom mi lenne, amúgyis tervben volt egy erasmus vagy átjelentkezés ottani orvosira, de ez még a jövő zenéje, nehezíti a helyzetet,hogy én egy 3. országban tanulok.

2. Láttam sok képet,és kamerával megmutatta a teljes lakást, ő egyébként egy tanítóbácsi, nagyon barátságosnak tűnik, az a típus, akiről sose gondolnál semmi rosszat, de persze ez semmit se jelent.

2011. máj. 2. 13:50
 18/25 A kérdező kommentje:
Még annyi eszembe jutott, hogy persze lehet lejön 1-2 napra, max 1hétre, de ha fele olyan jól elleszünk, mint most nem lehet gáz, ha meg valami eltökélt szadista, emberkereskedő és egyéb borzalmak, ha eddig nem tűnt fel,akkor se fog,max ha már gáz van, szóval ha jobban belegondolunk, ez bizalom nélkül nem igazán megy, és ugyanez megtörténhet egy itteni férfival is, persze értem az ellenérveket. De erről mit gondoltok?
2011. máj. 2. 14:02
 19/25 A kérdező kommentje:
Ja és hogy még tovább menjek, én egy 3. országban vagyok jelenleg, és nyáron se lesz egyszerű megoldani, de persze haza tudok menni...na most ha ő ide jönni, annyi,hogy otthon vagyok, de ha ilyen nagyon nagy "gazember" itt is csinálhat velem bármit, egyedül élek, kutya se ismer, a szaktársaimat leszámítva, akikkel nem ápolok olyan mélykapcsolatot,hogy ezt elmondjam nekik.
2011. máj. 2. 14:04
 20/25 anonim ***** válasza:
Lehet h kimennék de nem szolgáltatnám magam neki ennyire ki. Legyen tartásod! Probálj meg szállást keresni másnál és napközben találkoznátok. Aztán ha tényleg olyan amilyen odaköltözhetsz hozzá.
2011. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!