Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábíthatnám el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minekmondjam Meg kérdése:

Hogyan csábíthatnám el?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek van pasija de érdeklődik irántam. Hogyan szerethetne belém? tippek h mit mondjak nekiii vagy vagyvmi? köszönöm előre :)
2011. ápr. 30. 05:49
 1/7 anonim ***** válasza:

És miért akarsz ilyet tenni? Bosszúból? irigység? féltékenység?

Mondjuk a pasit se értem. Ha ennyire nem jó a párkapcsolata, akkor sétáljon ki belőle....

2011. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a lány gyönyörű és érdeklődik irántam haverjaimtól . nem akarok ilyet elhalasztani... tudom, köcsög vagyok h elrontanám a kapcsolatuk de...:/
2011. ápr. 30. 06:07
 3/7 anonim ***** válasza:

na ! ha annyira jó a kapcsolatuk a csaj se nézne félre..

de amúgy ha számít vmit elmondom.. hogy én akkor zúgtam bele egy pasiba amikor nemvolt közömbös velem, de nagyon elérhetőnek se tünt:D szóval aza tipikus "nemkaphatommegezértkell" féle srácok... próbáld ki csak mértékkel :D

2011. ápr. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy rossz a kapcsolata!Ha lát jobbat,vagy ráígérnek mindentovábbinélkűl tovább áll.Ígytesz majd veledis.Ha eltudod csábítani,akkor majd másis Ő ilyen fajta.Felejtsd el!!!
2011. ápr. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól még hogy érdeklődik irántad, nem biztos hogy ki akar lépni a kapcsolatából.

Én például az életemnél is jobban szeretem a páromat,de mégis van hogy megtetszik más is, akit aztán idővel elfelejtek úgyis. De a páromat soha senkiért nem hagynám el!

2011. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,Te is a görény nevezetű állatfajt gazdagítod becses jelenléteddel!Én ilyesmihez inkább nem is asszisztálok.
2011. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy amúgy?
2011. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!