Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, de senki és semmi nem érdekli. Nincs barátnője.

Nagyon helyes pasi, a barátnőim szerint is, de nagyon félénk, és csöndes. :((

Elég sok lánynak bejön, már két lány is a szerelmet vallott neki, de őt túlságosan nem hatotta meg. :/

Megtudtam, hogy elég nagy kocka. :/

Láttam a suliban, hogy az iskola két szépe is mindig köszöngetnek neki, akik bármilyen pasit megkaphatnak. *_*

Nekem kell ez a fiú! ŁŁŁ


15L


2011. máj. 28. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor térdelj le elé és sz.pd le
2011. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy pedig tartsd oda neki a fenekedet, feszítsd szét, és fuss előtte végig, sikongatva, hogy "anál"!
2011. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*_*
2011. máj. 28. 20:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat, lécci! :P
2011. máj. 28. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
a srác monogramja véletlenül nem F.ZS. ?
2011. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csakis õ kell neked!
2011. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert amit leírtál TÖKÉLETESEN igaz arra az emberre, akire gondolok. igaz kevés rá az esély, de ha véletlenül mégis egyre gondolunk akk előre szólok h bármit csinálsz is, lesz@rja
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon éretlen szegény a parkapcsolatra, és ilyen nem csak 15, de 51 évesen is van! Sajnos még emberi kapcsolatteremtesben sem jaratos annyira, hogy egeszsegesen valaszoljon a hozzá közelítőknek... Nekem is volt ilyen... sajnos egeszen masra vágyik szerintem, mint Te. De udvarolni azert lehet neki.:)
2011. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem F.ZS. a monogrammaja. :P
2011. máj. 28. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
egy képet azért dobhatnál róla:)
2011. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!