Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel csábíthatnám el újból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel csábíthatnám el újból?

Figyelt kérdés
a volt barátommasl közel egy éve nem láttuk egymást.most ugy néz ki,hogy ujra összejövünk.pénteken lesz a találkozó.már nagyon várom,de akadt egy kis probléma.az alatt az egyí év alatt híztam 10 kg-ot,most fogytam le 4-et,de péntekig még kéne vagy 3-at.tudnátok valami jo tanácsot adni?ja,és még valaki valami módszert tudna a pattanások ellen?bocsi,tudom,hogy így rengeteg a kérdés,de csak óránként tudok írni...
2008. dec. 16. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne egyél csak igyál akkor biztos lemegy a 3 kg, bár nem hiszem hogy ez jó módszer. Oké hogy tetszeni akarsz neki, de majd minden találka előtt koplalsz, vagy hogy gondolod. Ha neki állsz enni újra akkor biztos valami vissza fog jönni. Add magadat, úgy ahogy vagy és ha ez alapján úgy dönt hogy nem akar mégse akkor úgy kell neki.

Nem vesztettél ha a plusz 3 kiló miatt nem kellesz neki.A pattanásokra nem nagyon tudok semmit. Hosszútávon jó ha felkeresel egy bőrgyogyászt és megmondja mi a legjobb neked, rövidtávon, meg egy profi alapozás korrektor, de vigyázz nehogy úgy tűnjön mintha maszk lenne rajtad.Az sem túl jó

Soxerencsét

2008. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!