Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mijért nem tudok szeretni ujbol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijért nem tudok szeretni ujbol?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve lesz,hogy meg halt a baratom,akivel 1évet voltam együtt,nagyon szerettük egymást.Nagyon nehéz volt az az időszak,de aztán ugy éreztem,hogy tul vagyok rajta és tudok más kapcsolatba lépni,de mégsem,volt azota pár fiu aki akart velem járni,de nem érdekeltek csak kavargattam velük,meg volt egy 7honapos kapcsolatom is ,de azt is tök lazán dobtam,egyaltalan nem voltam belé szerelmes.Elöször jonak is tartottam,mer legalabb nem fáj,de mostmár zavar..Szeretnék ujra szerelmes lenni,ujbol szeretném érezni azt az érzést,mint akkor régen.Nem tudom,hogy menni fog e valaha...
2011. aug. 16. 12:02
 1/3 Katakonyhabomba válasza:
Mijert NEM tujdsz íjni?
2011. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért* ha igy jobb:(
2011. aug. 16. 12:12
 3/3 anonim válasza:
Menni fog,de nehezen...sok idő el kell teljen....velemis ez történt,de a pasim nem meghalt csak 1 év után szakitott...azota sem tudtam szerelmes lenni:( igaz hogy csak fél év telt el de akkoris:(
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!