Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy "csábíthatnám" el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "csábíthatnám" el?

Figyelt kérdés

Aza helyzet h. nagyon tetszik egyik fiú oszt. társam.

Mindíg viccelődik meg mondd nekem olyat h pl.: milyen csinos vagy xy. meg mosolyog rám.

Ez jelentheti azt h bejövök neki? vagy hogy próbálkozhatnék nála? mit csinálhatnék?


2011. márc. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen villants cicit
2011. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel. Sőt valószínű. Ha ő nem kezdeményez, tedd Te. Mit veszítesz?
2011. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nálunk van egy alapszabály: házinyúlra nem lövünk. nem tudom érted-e amire gondolok...
2011. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. köszi de nem.:S

2. hát izzé. lehet h azlesz.:D

3. asszem értem v.is gondolom..de nemvagyok benn biztos. =/

2011. márc. 25. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy amíg összejösztök és együtt vagytok azzal nincs baj, de ha netán szakítotok akkor nem lesz senkinek sem jó, sem az osztálynak sem nektek...
2011. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!