Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az izmos tahókra bukik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az izmos tahókra bukik a sok nem komplett punci?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 14:02
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami. De nem lehet mindenki izmos. Van,aki vékonyan érzi jól magát.
2011. máj. 3. 15:28
 32/40 modian ***** válasza:
53%

Attól, hogy valaki nem izmos, még nem kéne akkora parasztnak lennie, hogy "punci"-nak hívja a csajokat.


Láttatlanban is megmondom, veled nem az a baj, hogy nem vagy izmos, hanem az, hogy bunkó vagy és ezt apróságnak veszed.

2011. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Tyler913 ***** válasza:

Utolsonal az igazsag:)

Amugy en ezt az egeszet a kigyurtak neveben kikerem magamnak.Miert lennek taho azert,mert magas vagyok meg izmos? Az utobbi raadasul nem a veletlen muve,hanem tobb ev kemeny munka eredmenye.Szoval inkabb az a taplosag,hogy ilyen kis komplexusos gyokerek,akik lustak tenni magukert megmagyarazzak,hogy miert vagyok en a taho es mekkora szemetseg,hogy ram buknak a nok rajuk meg nem.


Izmot nem kotelezo magadra szedned,de jomodort nem artana.

2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
53%
hú 20:19-es ezt jól meg mondtad teljesen igazad van ha ilyen bölcsen tudsz fogalmazni akkor 1000000-szer jobb vagy mint ez gyökér aki kérdezett!!
2011. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Tyler913 ***** válasza:

Hat koszonom szepen...

Nem tudom,hanyszor vagyok jobb,kinottem abbol,hogy masokhoz hasonlitsam magam.Most beinditottalak,mi? ;)

2011. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 dodi1881 válasza:
53%
Szia! Ne csodálkozz, ha rád nem buknak. Ha a nőket/lányokat "puncinak" hívod, nem is fognak. Különben egy kigyúrt pasit alapból jobb megnézni is, mint egy véznát, vagy hájasat, nem beszélve arról, hogy az ágyban sem szúrnak a csontjaik, illetve, nem fulladsz bele a zsírba. Szerintem te sem a kövér vagy a lapos csontkollekció lányokat nézed szívesen, vagy járnál velük. Inkább a csini, hosszú izmos combú, lapos hasú a kellő helyeken azért kerek lányt/ nőt választanád. Tehát tőled is kérdezhetnék joggal: miért az olyan lányokra buksz? És ha megválaszolod, arra is rájössz, a lányok miért buknak az izmosabb pasikra.
2011. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem kell izmosnak lennie, csak egy egészséges férfi benyomását keltse.


19/l

2011. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Tényleg hülye kérdés volt. Elnézést mindenkitől,akit megbántottam. Attól még lehet szerethető valaki,mert nem növeszt izmokat. Én például így szoktam és szerettem meg magam. Elismerem,tahóság volt a részemről,hogy pl. puncinak neveztemm a lányokat.
2011. máj. 4. 11:44
 39/40 A kérdező kommentje:
Tévedés: nem egy 90-60-90-es bombázó kell nekem. Azok többsége el van teltve magától (tisztelet a kivételnek). Mindenkinek meg van a párja,csak a megfelelő helyen kell kereseni. Szóval, egy szerényebb lányra vágyom,akivel jókat lehet beszélgetni,hülyülni. A kérdésem miatt kreténnek tűnök itt,nem baj. Én is ugyanolyan értékes,sőt szerethető ember vagyok,mint bárki más. Vagyok olyan jó,mint a testépítéssel foglalkozó emberek. Én nem a tesetmet fejlesztem,hanem a szellememet.
2011. máj. 4. 11:59
 40/40 anonim ***** válasza:
30%

08:53


A vékony lányok a jók! Úgyhogy hülyeséget írtál.


Egyébként nem értem miért siránkoznak itt egyesek, mert a kérdező jól tette fel a kérdést a punci szóval! A valóságot is belevitte legalább.

2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!