Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak en tartom komplett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en tartom komplett hulyesegnek az elso randin mozizzunk dolgot?

Figyelt kérdés

Valakinek igy osszejott mar valami?

Nem jobb inkabb elhivni mashova?ahol tudsz vele dumalni is??


2010. szept. 3. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség igen.
2010. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin jobb egy séta, mert ott lehet beszélgetni, tehát megismerni valamennyire a másikat.
2010. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na a másik verzió meg a DVD-zés:DDD...lehet h ez csak felén divat..de ha már egy csajt elhívnak DVD-zni,ott egy percig sem megy a film,vagy talán igen..de nem azt nézik:DD..a mozit én is utálom:D..már az elötte lévő reklámonál elülöm a pitsám,szval én oda biztos nem megyek randizni:DDD..de ha leányzó odaakar menni,hát akkor természetes h elmegyek,és fizetem a jegyet,meg mindent:)

F/17

2010. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tartom jónak. Az első randinak az lenne a lényegé, hogy megismerkedjetek, de a moziban csak ültök egymás mellett és közben semmit nem tudsz meg a másikról.
2010. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!