Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az izmos tahókra bukik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az izmos tahókra bukik a sok nem komplett punci?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 14:02
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
kicsit elkapdkotam. De ez van. :)
2011. ápr. 28. 16:41
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

14:08 (válaszoló)


Nos, mivel tudatlan vagy ezért elárulom, hogy a vékony lányok a jók!

2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

16:31


Csakhogy a "nem izomyagy", a "gizda" és a "hájpacni" nem szinonimák.


A válasz írása előtt alaposabban át kellett volna gondolnod amit írsz.

2011. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Talán. Mostmár mindegy.
2011. ápr. 29. 08:20
 25/40 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz kedves kérdező. A sok NEM KOMPLETT punci bukik az izmos tahókra. Én, mint komplett punci egy olyan nagyon RENDES,VICCES és ÉRTELMES sráccal járok már két éve akinek van egy kis hasa,pattanásos, fogszabályzós viszont a csillagokat is lehozná értem az égről. És ez a fontos. Meg persze, hogy én is ő érte.
2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
A kérdésben megadtad a választ. Mert "nem komplett". Egyébként a felvetett kérdést magas színvonalon fejtegeti másik érdekes válaszadói kör, ahol az ösztönös párválasztás genetikai kiválasztását helyezi középpontba. A lényeg ebben rejlik.
2011. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok izmos. Nem is akarok az lenni,mert nem érzem úgy,hogy gyúrnom kellene. Én is lehoznám a csillagokat, ha lenne kinek. :S
2011. máj. 3. 12:23
 28/40 anonim ***** válasza:
Mi ez az elnevezés??? Hát ha te "punci"nak hívsz egy nőt akkor ne csodálkozz hogy nincsen barátnőd!
2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Sztem nem ezen fog múlni. Ez apróság.
2011. máj. 3. 15:10
 30/40 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is az izmos pasik jönnek be, egyszerűen valahogy szebb látvány, meg jó is az izmokat simogatni, + tudom hogy nagy, erős, és meg tud védeni:) Ettől függetlenül fontos még hogy ne legyen tapló, magyarul lehetőleg ne hívja "punci"nak a csajokat! Mert ez szerintem nagyon gáz.
2011. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!