Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális e ez, avagy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális e ez, avagy én nem vagyok komplett? (vak szerelem)

Figyelt kérdés
Normális E az ...hogy 1 lányba akihez 1 tetves szót nem szóltam életembe, 2 éve szerelmes vagyok. Ergo nem ismerem mégis szeretem ..(és megjegyzem szép lány,de nem egy díva, szóval ez nem csak szexuális vonzalom) 16/F
2009. dec. 13. 19:03
1 2
 1/11 lacikaaaaa ***** válasza:
100%
Normális. Én is ilyen álmodozó tipusu vagyok :S.
2009. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez velem is így volt 3 évig, aztán mire elhatároztam, hogy mindent bevallok neki, lett valakije.
2009. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem is ilyen volt. De nem mertem kezdeményezni, meg amúgy is meddő próbálkozás lett volna. De azért megbántam valamilyen szinten...

De te szerintem megpróbálhatnál vele beszélni. Próba szerencse :)

17/L

2009. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tök aranyos:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

És miért nem kezdeményezel?????????????????????????????

2009. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis, ez tök norma.

Csak mertj kezdeményezni :)

2009. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki ..csak naon félek a beégéstől...
2009. dec. 13. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Oké, hogy félsz a beégéstól, de akkor mindig arra fogsz gondolni, hogy mi lett volna ha!?


Menj oda hozzá és hívd el valahova.:))

2009. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, mindig arra fogsz gondolni mi lett volna ha, mint én most, 20 évesen vagyok kezdő, mert nekem nemvolt pl net hogy bátoritsanak, meg talán nemis tudtak volna eléggé bátoritani. de az se tragédia ha nem lesz belőle semmi, egy idő után megunod hogy gyáva vagy, és tenni fogsz. én ott tartok hogy egy életem egy halálom, ha beégek ez van, de többé ne legyen "mi lett volna ha".

szóval amugy tök normális, és persze hogy nem vagy komplett. aki szerelmes, az sosem komplett :)

2009. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Van nekem egy nagyon merész élet mottóm, amit én sosem tartok be. Azt tanácsolom legalább te tartsd be: "Egyszer élünk, mindent bele."


Beégsz? Kit érdekel? Majd elfelejti...

2010. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

köszönöm kérdező!

pontosan ezt akartam kérdezni én is, de szerencsére idetévedtem! :)

nem voltam biztos benne, hogy létezik ilyen szerelem, pedig most úgyérzem.....:D

2010. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!