Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők vagy a férfiak viselik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak viselik jobban a visszautasítást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 08:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

11.11 vagyok

Korábban már írtam is ki egy kérdést a témában, tessék, itt van!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Egyén függő, meg attól is, hogy hogyan tálalják. Én lányként két visszautasítást éltem meg, valamint egy szakítást, és mindegyik korrekt volt, bár nem kívánok szakítást, visszautasítást senkinek, de ha előfordulna, akkor legyen mindenkinek ilyen.


Az első fiúba szerelmes voltam 15 évesen. Ő másba, hasonlóan viszonzatlanul, megértető volt, "Fel a fejjel".


A második fiú csak nagyon tetszett, barátibb volt, haza is kísért a találkozó után, és utána is beszélő viszonyban voltunk elég sokáig, ma kevesebbet beszélünk, de 100 évente igen.


A szakítás meg... az sem rossz emlék. Tudtuk, hogy aznap szakítunk, kézen fogva sétáltunk picit, majd leültünk, én sírtam, ő pedig elmondta, hogy bár elve volt, hogy volt barátnővel nem tartja a viszonyt, de velem fogja. A végén pedig megköszönte, hogy meg tudtuk beszélni. És azóta is beszélünk.


Sőt, az az általános iskolai szerelmem is rendesen kosarazott ki, kérte, hogy ne sírjak.:)


Egyetlen egyszer sem volt kinevetés, vagy hogy utólag hallottam volna vissza dolgokat. Én a jó fiúkra hajtok.:) Emiatt egyiket sem éltem meg olyan vészesen, azon túl, hogy persze nem jó, ha az élet nem úgy változik, ahogy szeretnénk.


19/L

2011. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a férfiak, mivel ezt várják el tőlük. A nők nem véletlenül hangoztatják, hogy a férfinak kell kezdeményezni, mivel, ha nekik kéne, akkor nem bírnák ha visszautasítanák őket.
2011. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Akit már sokszor utasítottak vissza (általában férfiak, hiszen ők szoktak kezdeményezni az esetek többségében), az idővel vagy megedződik, és utána minden félelem nélkül képes kezdeményezni a lányoknál, mert már nem tudják megbántani, és idővel elkezdenek összejönni neki a dolgok, vagy magába roskad, mint 69%, és sosem lesz barátnője.

Érdekes egyébként, hogy a férfiak agyában a visszautasítást feldolgozó rész közvetlenül a fájdalomközpont mellett van, ezért van, hogy mi a visszautasítást szinte fizikai fájdalomként éljük meg.

2011. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"az idővel vagy megedződik, és utána minden félelem nélkül képes kezdeményezni a lányoknál, mert már nem tudják megbántani, és idővel elkezdenek összejönni neki a dolgok"

Ettől miért jönnének össze bárkinek is a dolgok? Jobban nem fog kinézni az ember attól, h nem lehet megbántani.

2011. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Számodra semmiért 69, mert te abból indulsz ki hogy csak a külső számít. És ha ez a te valóságodban így van, akkor ez nálad így is lesz mindig. Nem is célom most vitatkozni erről, hiszen a kérdéshez sincs köze, téged pedig úgysem tudnálak meggyőzni :)
2011. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert így is van. De valóban nem tudnál meggyőzni, mert a saját szememnek jobban hiszek, mint a gyikon írogatóknak :P
2011. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem a férfiak viselik el jobban mert egy nő összeroskad de csak akkor ha az illetőt nagyon szerette és/vagy nagyon bunkón utasította vissza
2011. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!