Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a "jelek" mit jelentenek? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a "jelek" mit jelentenek? :D

Figyelt kérdés

Nos.

Ma kondizni voltam, és a pultos csaj érdekesen viselkedett...

Eddig is ott dolgozott, csak nem volt olyan alkalom, hogy 2 en lettünk volna. Most így volt, és úgyérzem játszott velem..:P

Miközbe csináltam a gyakorlatokat, sokszor a szemembe nézett, majd hirtelen elfordult.

Majd mikor mentem, és visszavittem a szekrényem kulcsát, kb 3 szor megköszönte, és mikor adta vissza a kártyámat el-elhúzta a kezével hogy ne tudjam elvenni, és közbe mosolygott...:D

majd elköszöntünk.

Nem tudom mi ez, csak ártatlan flört?

Mert a csaj hogyismondjam...:P eléggé felső kategóriájú, és 24 év körül lehet...

Nem gondolnám, hogy pont én "kellenék" neki, sztem minden ujjára tőlem külömb pasit kapna....

170 cm vagyok, jó látszik rajtam hogy kondiztok, de nemvagyok az a kigyúrt állat, viszont meglehetősen jóképű....(sztem nem így van, de a környezetemtől ezt hallom)

szal csak flörtvolt?

20/F


2011. ápr. 26. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,és nagyon ribis.
2011. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen flörtölt, de mivel nem tudott mit tenni,ennyire futotta. Legközelebb beszélgess vele, viccelődj és a reakcióiból kiderül úgyis.
2011. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem mondom, hogy nőcsábász vagyok, de értek azért a jelekből általában, és ez kicsit furcsa volt...:D

Nem tudtam mire véljem.

Az lesz, legközelebb szóva tartom:P csak legyünk 2 esben, legalább a pult részben :P :D

2011. ápr. 26. 11:44
 4/8 A kérdező kommentje:

változott kicsit a dolog, mert ma tök közömbös volt velem, bár azért egy pici mosolyt fel tudtam fedezni az arcán.

Látszott rajta hogy fáradt, és hogy valami nincs rendben, ezért nem is erőltettem nagyon a beszélgetést.

Szerintetek?!

2011. ápr. 28. 10:27
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha legközelebb ilyennek látod kérdezz rá hogy mi a baja, mert az arra kapott válaszból tudni fogod hogy mennyire vesz téged komolyan. :)
2011. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszott. Ne vedd túl komolyan.
2011. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon szép csaj, kár hogy csak játszott.....

szívesen megismerném, csak mondom, nálam különb srácot találhatna akármelyik újjára, szal nemtudom egyáltalán belekezdjek e az ismerkedésbe?

2011. ápr. 28. 15:20
 8/8 anonim válasza:
Mindenképpen! Figyelj, ha nem is lesz belőle semmi, legalább nem mondhatod hogy meg sem próbáltad! :) És még az esély is ott van rá hogy lesz ebből valami ;)
2011. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!