Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentenek valamit ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek valamit ezek a jelek? Vagy csak barátkozik a lány?

Figyelt kérdés
Szóval abban a szerencsés helyzet ben vagyok hogy kereskedelmi suliba járok és egyedül én vagyok fiu az osztályban 16 lánnyal. És az a helyzet hogy van egy lány aki már beiratkozáskor fellkeltette az érdeklődésemet. A gond ott kezdődik hogy foglalt. Viszont egyik napról a másikra azt vettem észre mintha közeledne. Olyanokat csinál hogy pl ha elmegy mellettem beletúr a hajamba vagy pl megcsiklandozza a derekam vagy pl ha vizes a keze akkor végigsimitja az arcom stb. vagy multkor olyan is volt hogy elment mellettem és szimplán letapizta a bicepszem (az izmosabb kategóriába tartozok). Szerintetek ezek mit jelentenek? Csak szorakozik, haverkodik mert én vok az egyedüli fiu az osztályan? Vagy bejövök neki? pls help me!Mit tegyek??
2009. okt. 23. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én akk csinálnék ilyet ha bejön a pasi,szal sztem bejössz neki
2009. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

legalábbis kíván :)

18F

2009. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Vonzódik hozzád, ez egyértelmű. :) Különben nem is foglalkozna veled...

Szerintem ha legközelebb megint megcsikiz, akkor "kapd el", csikizd meg, nevessetek egy nagyot, hülyéskedjetek sokat. Légy vele nagyon kedves, aranyos. Kérhetsz tőle segítséget is tanulásban egyik szünetben.

Remélem, összejön vmi. :) Majd írj a fejleményekről :P

2009. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Reméled összejön valami, de kedves vagy te is, emberek, az senkit nem zavar h van a csajnak párja?:S bravo
2009. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,foglalt,ezért nem értem hogy most ez mit jelent?Egyébbként természetesen ha piszkál akkor el szoktam kapni és ugyanúgy csiklandozom meg piszkálom,olyankor együtt nevetünk :)
2009. okt. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!