Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy gond, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, hogy a férfi kezdeményez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 10:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy barátnőt keresek, különben mi a fenének mennék oda. Vágyom egy lány szeretetére, ölelésére, hogy megfogjam a kezét, hogy szerethessem, hogy érezzem hogy fontos vagyok neki.
2011. ápr. 25. 13:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De hidd el, akiből ez sugárzik, a görcsösség, a nyomulósság, az nem jön be. Én menekülnék legszívesebben az ilyen szitukból. Van is egy srác, aki bár tudja, hogy van barátom, mindig fogdos, ölelget, az intim szférámba furakszik, és a ouncimhoz beszél, nem is a melleimhez. Értem én, hogy be akar csajozni, de HAGYJON MÁR BÉKÉN! Amúgy ő az egyetemen a lányok réme, mert rengeteg csajjal csinálja ezt, mint velem, hátha vki összejön. Amúgy nem is ffiszépség, szóval semmilyen téren nem elfoagható a nyomulása, TASZÍT.
2011. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha egy lány azt érzi, hogy ennek a pasinak mindegy ki, csak nő kell, és nem őrá személyesen, és mint emberre kíváncsi, akkor nem fog tetszeni neki a srác közeledése.


Ismerd meg kicsit a csajokat, és ha még akkor is tetszik, és ő is úgy tűnik szimpatikusnak tart, akkor nyugodtan kezdeményezz, nem fogsz úgy felsülni.


Ettől függetlenül állhatsz úgy egy csajhoz, hogy neked kezdetektől romantikusan tetszik és nem barátilag, de nem jó ezt mindjárt zázúdítani, mert elijesztheted. Mint mondtam, ismerd meg, és hagyd, hogy ő is megismerhessen.


Az én párom erre például nagyon ügyelt. Mielőtt összejöttünk volna, még ha kihívó ruhában voltam is, véletlen se nézegette a mellem vagy a fenekem, nehogy észrevegyem én vagy más, és elijesszen. Mondjuk nem tudta, hogy nekem is első perctől kezdve tetszett, de jobb is volt úgy, hogy azután hívott randira, hogy kicsit megismertük egymást, mert az elején még nem éreztem volna magam úgy biztonságban.

2011. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A férfinak kell kezdeményezni, de én nő létemre is szoktam, mert akik nekem tetszenek azok még véletlenül sem jönnének oda hozzám.
2011. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt ha ugy vesszünk neked KELL
2011. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!