Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mennyire tudtok beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mennyire tudtok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy már a randi elején látom a fiú szemében,hogy húúú...meg vörösödik,és végig közel van hozzám,meg próbál olyan helyzetet teremteni,ahol megérinthet, de szerintetek ez így okés?

Nem kellene beszélgetni, ismerkedni?

Azt látom, hogy akárkivel ismerkedem,csak az jár a fejében!Velem van a baj? :(

Aztán persze nem ismerkedem tovább,mert attól tartok,hogy csak annyit akar tőlem!

JA és amúgy nem sminekelek,nem öltözöm kihívóan, színekben is visszafogott,semmi túl élénk,kihívó, és nem volt még barátom amúgy!


2011. ápr. 20. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Miután közel vannak hozzád, érzik hogy ebből több minden lesz mint barátság. Ha csak simán beszélgetnétek, akkor attól paráznak, hogy a végén bevágod, hogy Köszönöm szépen nagyon jól éreztem magam veled, úgy érzem, ez egy remek barátság kezdete. De ha nemszereted, hogy közelednek hozzád, akkor olyan helyre menjetek, ahol minimális testi kontaktus lehetséges... Pl: Gokart, biciklizés egy erdőben, vagy tóparti/foolyóparti séta... vagy ezek kombinációja... aztán fogd meg a kezüket, és sétáljatok úgy... Eközben tudtok beszélgetni is...

remélem tudtam segíteni:)

2011. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nos,az van,hogy az érintés is egy dolgot indít el,ezért nem akarom még a kezét se megfogni.
2011. ápr. 20. 09:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval egy érintés után mindig több van,és én meg olyan lány vagyok,aki házasságig nem fog lefeküdni senkivel!Nem tudom,hogy ezt hogyan adagoljam,még egy fiúnak se mondtam el.
2011. ápr. 20. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát...most megtetted.:) Nos ritka az olyan pasi aki ezt elfogadja. Nekem egyetlen ilyen ismerősöm van aki nemfexik le a barátnőjével házasságig...Szal ilyen pasit nehezebb lesz találni, mint olyat, aki első randin nem nyomul. Amúgy egy kézfogásból még nemfeltétlenül kell lennie többnek, tudod beszélgetés során elmondhatod neki hogy nem szereted ha az első randin nyomulnak rád...randi végéig meg eldöntöd még hogy hogyfogsz tőle elköszönni...

Azt meg elég ha 4 hónap járás után jelented be neki hogy nem lesz sex házasságig...ha belédszeret elfogadja, ha nem, akkor újra randizgatnod kellesz.

2011. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tudnád, mert megérteném és tiszteletben tartanám a döntésed:) Ám szerintem is leírtak alapján többet szeretnének. Nem tudnak beszélgetni csak cselekedni, ez azért sokat mondó számomra. Ha valaki nem tud beszélgetni akkor előfordul, hogy zavarba jön, de ráugrani egy lányra hogy ez legyen a megoldás? Szerintem akarnak is valamit. Szívesen megismerkednék veled, de gondolom hogy nem fogsz írni:)
2011. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos vagy, remélem összejöttök...:)
2011. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudok randin beszélgetni, nem akarom letámadni azonnal a lányt... de ha előjönne ezzel csak házasság után dumával, akkor keresném a vészkijáratot.
2011. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiúk azért akarnak hozzádérni,hogy lássad h össze akarnak veled jönni és nemcsak barátkoznak,szerintem normális,nem feltétlenül jelenti hogy le akar fektetni...ja am ez nemi sajátosság :D
2011. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az illető fiú szeret, akkor ezt eltudja fogadni, hogy te nem akarsz x y ideig lefeküdni senkivel. Én például biztosan megérteném. És azt mondom, hogy a legtöbb fiú nem is, de azért vagyunk egy páran, akik beérik szex nélkül is. Neked keresni kell pár ilyen srácot, és ha egybe beleszeretsz, akkor bizony már jó.

Sok szerencsét :)

16/F

2011. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!